Į pradžią
English
Spausdinti puslapio vidurį
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliesiems
PRISIJUNGIMAS GYVENTOJAMS
Gyventojams
Verslininkams
Turistams
Biudžetinė įstaiga
Vytauto g. 38, LT-41143 Biržai
Tel.: (8 450) 43 142,
Faks.: (8 450) 43 134,
El. p.: savivaldybe@birzai.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 188642660
Svarstytos aplinkosaugos problemos
2013-03-07

                                       Svarstytos aplinkosaugos problemos

 

2013 m. kovo 5 d. įvyko Savivaldybės vadovų ir Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento  Biržų rajono agentūros specialistų susitikimas, kurį surengti paskatino neseniai vykęs europarlamentarės Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnienės vizitas Biržuose. Susitikime taip pat dalyvavo Biržų miesto seniūnas Vytas Jareckas, UAB „Biržų komunalinis ūkis“ direktorius Alfridas Jozėnas, Biržų regioninio parko direktorius Kęstutis Baronas, Savivaldybės administracijos specialistai. Susitikimo metu aptarti A. Dauguviečio ir Astravo parkų tvarkymo klausimai, diskutuota apie kylančias problemas ir ateities perspektyvas.

Daug prieštaravimų iškilo atliekas tvarkančios įmonės atstovams ir aplinkosaugininkams aptariant atliekų tvarkymą Savivaldybės teritorijoje, neišvengta ginčų dėl akivaizdžios spragos tarp  formalių teisės aktų reikalavimų ir realių galimybių juos įgyvendinti. Nepaisant kai kurių nuomonių skirtumų, visi susitikimo dalyviai pripažino, kad Savivaldybėje atliekų rūšiavimui skiriama per mažai dėmesio, atliekos rūšiuojamos vangiai, o jau išrūšiuotos išvežamos nereguliariai.

Savivaldybės administracijos specialistai taip pat informavo, kad greitai bus sprendžiami klausimai dėl skaidžių atliekų surinkimo ir utilizavimo, nes su šia problema susiduria dauguma privačių namų gyventojų.

Įvertinus diskusijų metu kilusių idėjų svarbą, panašūs susitikimai ir diskusijos sprendžiant aplinkosaugos problemas bus rengiami dažniau. 

 

         

          Biržų rajono savivaldybės informacija

 
Atgal
DalintisFacebook
Spausdinti
  
© Biržų rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.