Į pradžią
English
Spausdinti puslapio vidurį
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliesiems
PRISIJUNGIMAS GYVENTOJAMS
Gyventojams
Verslininkams
Turistams
Biudžetinė įstaiga
Vytauto g. 38, LT-41143 Biržai
Tel.: (8 450) 43 142,
Faks.: (8 450) 43 134,
El. p.: savivaldybe@birzai.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 188642660
Aptarė ligonių ir mokinių maitinimo problemas
2013-03-06

                                        Aptarė ligonių ir mokinių maitinimo problemas

 

2013 m. kovo 5 d. Savivaldybės merė Irutė Varzienė susitiko su UAB „Kretingos maistas“ generaliniu direktoriumi Irmantu Norkum ir VšĮ Biržų ligoninės vyriausiuoju gydytoju Nikolajum Jeloza.

Savivaldybės merė kalbėjo apie gyventojų nusiskundimus dėl ligonių maitinimo, supažindino su Biržų „Saulės“ gimnazijos moksleivių apklausos apie maisto kokybę rezultatais. Pokalbio metu akcentuota, kad nors apklausų metu atsiliepimai apie kretingiškių ruošiamą maistą pagerėjo, tačiau yra nemažai nepatenkintų jo asortimentu ir kokybe, todėl yra kur tobulėti.

Irmantas Norkus informavo, kad įmonė turi kokybės valdymo sertifikatus ir kartu su padalinio vadove Elena Lengveniene parodė virtuvės įrangą, savaitės valgiaraščius, supažindino su maisto apskaitos ir judėjimo ligoninėje principais. Direktorius pripažino, kad įmonės seni darbuotojai priešinasi naujovėms ir jų nenori keistis.

Pokalbio metu buvo aptarti ir mokinių maitinimo ypatumai. Sutarta, kad ir toliau bus sistemingai kontroliuojama maisto kokybė ir asortimentas.

                     

 
Atgal
DalintisFacebook
Spausdinti
  
© Biržų rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.