Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Pradžia

Jaunimas kalba – „YOUTH TALKS“ atviras kvietimas visiems

Jaunimas kalba – „YOUTH TALKS“ atviras kvietimas visiems

Pateik paraišką dalyvauti „Jaunimas kalba“ renginyje ir būk  išgirsta (-s)!

2022-aisiais Europos jaunimo metais Europos Komisija ir Europos švietimo ir kultūros vykdomoji agentūra organizuoja renginį „Jaunimas kalba“, kuris yra įvairių didelio masto Europos renginių dalis. „Jaunimas kalba“ – tai įkvepiančios jaunimo istorijos, skirtos kitiems jauniems žmonėms, priešais gyvą auditoriją, transliuojamos internetu bei įrašomos. Galutinis vaizdo įrašas turės subtitrus 28 kalbomis, juo bus dalijamasi ES akademijos platformoje kaip Europos solidarumo korpuso bendrųjų internetinių mokymų dalimi.

Ieškome 18–35 metų pranešėjų, kurie pasidalytų savo unikaliomis istorijomis 2022 m. gruodžio 5 d. Briuselyje, Čekijos Respublikos nuolatinėje atstovybėje prie Europos Sąjungos.

Šiuo metu ieškome istorijų apie:

1. HUMANITARINĘ PAGALBĄ IR SAVANORYSTĘ

Dalyvavai ES organizuojamose humanitarinės pagalbos intervencijose, pvz., ES pagalbos savanorių iniciatyvoje? O gal buvai Europos Komisijos tarptautinės partnerių organizacijos narys (-ė)? Turi istoriją apie tai, kaip geriausiai galima paremti pažeidžiamiausias grupes, tokias kaip šalies viduje perkelti asmenys, pabėgėliai ir kt.? Gal dalyvavai ar šiuo metu dalyvauji aktyviame savanorystės projekte, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas humanitarinei pagalbai? Registruokis, jei manai, kad tavo istoriją turėtų išgirsti visi!

2. ĮGŪDŽIŲ UGDYMĄ IR DARBO JĖGĄ

Ar domiesi švietimu ir mokymu? Gal turi novatoriškų idėjų, kaip į mokymosi procesą įtraukti visas kartas? Galbūt radai unikalų būdą tobulinti įvairių tikslinių grupių kompetencijas? Pasidalyk su mumis savo vizija!

3. PSICHINĘ SVEIKATĄ IR JAUNIMĄ

Ar tau rūpi psichinė sveikata ir jos prevencija? Turi patirties sprendžiant psichikos sveikatos problemas ar gerinant bendraamžių psichikos sveikatos būklę? Manai, kad rūpinimasis savo psichine sveikata yra pirmasis žingsnis, siekiant padėti kitiems? Pasidalyk savo istorija!

Nori pasidalyti savo istorija viena iš šių temų? Kreipkis dabar!

Prieš kreipiantis…

Norint tapti „Jaunimo pokalbių“ pranešėju teks investuoti laiko ir energijos. Atrinkti pranešėjai dalyvaus internetiniame koučingo procese, kuris truks nuo 4 iki 6 savaičių. Kalbėtojus mokys, rengs ir palaikys profesionalus treneris, kad šie pagerintų savo viešojo kalbėjimo įgūdžius ir rastų unikalų pasakotojo balsą. Tai ne tik pokalbis, tai – mokymosi patirtis.

Jei turi įkvepiančią istoriją ir nori prisijungti prie šios mokymosi kelionės, užpildyk šią paraiškos formą ir iki 2022 m. spalio 12 d. 23.59 val. įkelk vienos minutės vaizdo įrašą, pristatantį tave ir tavo istoriją.

Parengta pagal Jaunimo reikalų agentūros informaciją