Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Pradžia

JAUNIMO VAKARAS VABALNINKE

Gegužės 27 d. Vabalninke vyko  antrasis jaunimo metams skirtas renginys. Šiuo ir kitais renginiais, kurie skirti jaunimo metams, norima atkreipti visuomenės dėmesį į jaunimo politiką ir drauge spręsti jauniems žmonėms kylančias problemas. Šio renginio iniciatore buvo Stacie Tamonytė viena iš trijų Biržų rajono jaunimo metų ambasadorių. 

Renginį pradėjo Biržų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Audronė Garšvaitė sveikinimu. Ji pasidžiaugė, kad jaunimas inicijuoja tokius vakarus ir tikisi, kad jų bus tik daugiau.

 Po vicemerės sveikinimo žodžio Stacie Tamonytė pakvietė renginio dalyvius dalyvauti interaktyviame protmūšyje  ir išsiaiškinti  kas geriausiai ir daugiausiai žino apie Vabalninko kraštą. Protmūšį sudarė įvairūs klausimai susiję su Vabalninko miestu bei monsinjoru Kazimeru Vasiliausku, kuris švęstų 100-asias gimimo metus. Protmūšio nugalėtojai apdovanoti Biržų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorės Vestos Strelcovas įsteigtais prizais.

  

Po interaktyvios veiklos  Biržų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnas Mindaugas Balčiūnas  papasakojo renginio dalyviams, kokia svarbi yra jo profesija ir ką reiškia „GINTI. SAUGOTI. PADĖTI“. Jaunimą paragino  tapti jo kolega  ir prireikus pagalbos  kreiptis į policijos pareigūnus. Renginio dalyviai pakviesti į aktyvų užsiėmimą, kurį paruošė  Lietuvos policijos mokyklos instruktoriai kartu su policijos rėmėjais. Buvo surengta policijos pareigūnų naudojamų tarnyboje ginklų ekspozicija ir  įrengtas simuliacinis  šaunomojo ginklo naudojimosi „koridorius“, kuris naudojamas  ruošiant policijos pareigūnus.

    

Po šių veiklų renginio dalyviai pakviesti į jaunimo koncertą, kurį padėjo organizuoti Deimantė Staponėnaitė. Mergina kartu su drauge Gabija Dovydėnaitė  atliko savo ir kitų autorių kūrybos dainas. Taip pat Deimantė pristatė savo pirmąją autorinę dainą „Liūdna“, kuri skirta šių dienų karo aktualijomis, bei pranešė publikai, kad artimoje ateityje šią dainą planuoja įrašyti. Šių merginų dueto instrumentų suderinamumu pasirūpino Eugenijus Gražys - buvusios grupės „August band“ įkūrėjas.  Po merginų dueto,  koncertą  tęsė  jaunimo grupė „Impresio“. Jaunieji atlikėjai  publikai pasirodė įvairiomis spalvomis, atlikdami lietuvių ir užsienio autorių dainas. Po koncerto  visiems atlikėjams įteiktos atminimo dovanėlės.

   

Vakaras nesibaigė interaktyviomis veiklomis ir koncertu, po šių veiklų renginyje visi kviesti atsipalaiduoti ir pasinerti į filmą „Paslaptingas sodas“.

Tariame AČIŪ dalyviams ir iki susitikimo kituose jaunimo renginiuose!

Naujienas apie visus Lietuvos ir Europos Jaunimo metus Lietuvoje rasite – https://jauni2022.lt ,

taip pat naujienas skirtas jaunimui galite rasti socialiniame tinklapyje  Facebook“ Biržų rajono jaunimo koordinatoriaus  ir Biržų jaunimas grupėse bei  „Instagram“ birzu_jrk paskyroje.