Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Pradžia

Biržų autobusų parkas pasipildė nauju elektriniu miesto autobusiuku

Biržų autobusų parkas pasipildė nauju elektriniu miesto autobusiuku

Biržų rajono savivaldybės įmonė UAB Biržų autobusų parkas įsigijo naują Vokietijos giganto MAN TGE bazėje sukurtą elektrinį miesto autobusą. Autobusas yra su 100kW visiškai elektriniu varikliu ir 35,8kWh baterija, labai erdvus ir gerai pritaikytas keleivių patogumui.

Autobuse – 9 sėdimos keleivių vietos ir 14 vietų stovintiems keleiviams. Autobuso gale yra žemagrindė neįgaliųjų keleivių aikštelė su dvigubomis durimis, priekyje – atskiros durys su patogiu bilietavimu.

Elektrinio autobuso baterijos sąnaudos pagal WLTP: kombinuotu važiavimu 29,1 kWh/100km iki 115km / miesto režimu 70-80 km. Pakrovimas: 5,5valandos/ 7,2 kW ( 0-100%) ir greitasis CCS Combo 40min./40kW (0-80%).

Įsigyto autobuso kaina 140 tūkst. eurų. 77,5 tūkst. eurų UAB Biržų autobusų parko naujai įsigyjamai elektrinei transporto priemonei buvo skirti iš Aplinkos projektų valdymo agentūros pagal priemonę „Viešojo transporto priemonių parko atnaujinimas ir (ar) plėtra, skatinant naudoti elektra, biometanu, suslėgtomis gamtinėmis dujomis, suskystintomis gamtinėmis dujomis varomas transporto priemones“. 62,5 tūkst. eurų UAB Biržų autobusų parkas autobuso įsigijimui skyrė iš įmonės biudžeto lėšų.

UAB Biržų autobusų parkas informacija