Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Lt En
Pradžia
Lt En

Biržuose svečiavosi Anykščių savivaldybės darbuotojai

Biržuose svečiavosi Anykščių savivaldybės darbuotojai Biržų rajono savivaldybės nuotr.

Spalio 10 dieną Lietuvoje minima vietos savivaldos diena. Ta proga Biržų rajono savivaldybėje lankėsi Anykščių rajono savivaldybės administracijos darbuotojai su Anykščių rajono savivaldybės meru Sigučiu Obelevičiumi ir kitais savivaldybės vadovais.

Biržų rajono savivaldybės administracijos direktorė Irutė Varzienė supažindino svečius su Biržuose įgyvendinamais projektais, akcentavo bendras Anykščių ir Biržų problemas socialinėje ir sveikatos apsaugos srityse. Paveldosaugininkas Dalius Mikelionis supažindino svečius su Biržų krašto istorija.

Apie įgyvendinamus projektus atitinkamų skyrių vedėjai ir specialistai kalbėjosi su Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja Loreta Munikiene bei Strateginio planavimo ir turto valdymo skyriaus vedėja Zita Marcinkevičiūte. Svečiai ypač domėjosi turizmo plėtra Biržų krašte, naujais turistiniais objektais ir jų plėtra bei turizmo srautais vasaros sezono metu ir pasibaigus turizmo sezonui.

Padėkoję už priėmimą Anykščių savivaldybės darbuotojai tęsė pažintį su Biržų kraštu muziejaus „Sėla“ ekspozicijų salėse bei aplankydami žymiausius mūsų krašto istorijos ir gamtos paminklus.

Biržų rajono savivaldybės informacija