Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Lt En
Pradžia
Lt En

Dėl galimo karantino režimo nesilaikymo

2021 m. balandžio 6 d. mero pavaduotoja Audronė Garšvaitė bei Biržų rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Kęstutis Knizikevičius informavo Savivaldybės merą Vytą Jarecką apie tai, kad VšĮ Biržų ligoninės direktorius Petras Bimba kovo 30 d. buvo įspėtas dėl to, kad jo vadovaujamoje įstaigoje galimai nesilaikyta karantino režimo. A. Garšvaitė (mero pavedimu, pagal gautą oficialų kvietimą) bei K. Knizikevičius tą dieną vyko pasveikinti gerbiamo daktaro O. K. jo garbingo  jubiliejaus proga ir įteikti mero padėkos rašto. Sveikinimas truko iki 10 min.

Savivaldybės meras Vytas Jareckas 2021-04-06 kreipėsi į VšĮ Biržų ligoninės direktorių Petrą Bimbą prašydamas paaiškinti, ar ligoninėje sveikinant jubiliatą buvo laikomasi teisės aktuose nustatytų karantino reikalavimų.

Petras Bimba nedelsdamas pateikė merui paaiškinimą, kad kovo 30 d. VšĮ Biržų ligoninės kolektyvo pageidavimu sveikinant gerbiamą jubiliatą buvo laikomasi reikalaujamų atstumų ir apsaugos priemonių dėvėjimo taisyklių. Be to, visas ligoninės personalas yra paskiepytas nuo Covid-19 ligos, patikrintas dėl antikūnų, sveikinta buvo atskiromis grupelėmis. P. Bimba taip pat rašė, kad ateityje tokių situacijų karantino laikotarpiu nebus.

Biržų rajono savivaldybės žiniomis, Panevėžio apskrities VPK, Biržų r. policijos komisariatas dėl šio įvykio atliks tyrimą.

 Biržų rajono savivaldybės informacija