Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Lt En
Pradžia
Lt En

Dviračiais aplink Biržus

Dviračiais aplink Biržus

Paminėdami Europos judumo savaitę „Saugus ir sveikas tvariai judėdamas“, Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Kaštonų pagrindinė mokykla kartu su partneriais – Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriumi, Biržų rajono policijos komisariatu, sporto klubu „Dynamic“ organizavo jau tradicine tapusią akciją „Dviračiais aplink Biržus 2021“.

Į Kaštonų pagrindinės mokyklos kiemą susirinko nemažas būrys dviratininkų. Ne pirmus metus prie akcijos prisijungia entuziazmu ir gera nuotaika spinduliuojanti Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus komanda, mokiniai ir pedagogai iš „Aušros“, „Atžalyno“, Kaštonų pagrindinių mokyklų. Dviratininkų gretas papildė ir pulkelis miesto gyventojų. Palankus oras leido sėkmingai jiems įveikti apie 12 km maršrutą.

„Aušros“ pagrindinės mokyklos 8a ir 8c klasių mokiniai dviratį iškeitė į pasivaikščiojimą ir išbandė  šiaurietiško ėjimo privalumus kartu su sporto treneriu Konstantinu Strelcovu.

Renginio dalyvius pasveikino Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Eugenijus Januševičius, gero kelio linkėjo Visuomenės sveikatos biuro direktorė Justina Kasakauskienė. Policijos atstovas Mindaugas Balčiūnas akcijos dalyviams priminė kelių eismo taisyklėse įtvirtintus reikalavimus, o   Kaštonų mokyklos direktorius supažindino su maršrutu, palinkėjo visiems saugios kelionės ir davė ženklą startui.

Grįžę dviratininkai ir šiaurietiško ėjimo entuziastai vaišinosi koše, kurią išvirė Vidučio Šeško vadovaujami jaunieji šauliai, dalyvavo estafetėse, atliko įvairias užduotis. Nugalėtojams buvo įteiktos atminimo dovanėlės.

Organizatoriai dėkoja visiems akcijos dalyviams ir žiūrovams, partneriams, draugams ir informaciniams rėmėjams.

Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija