Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Lt En
Pradžia
Lt En

GERBIAMI BIRŽŲ KRAŠTO ŽMONĖS !

GERBIAMI BIRŽŲ KRAŠTO ŽMONĖS !

Nuo 2022 m. vasario 24 d. 13 val. iki  kovo 10 d. 24 val. visoje Lietuvos teritorijoje paskelbta nepaprastoji padėtis. Anot premjerės Ingridos Šimonytės, nenumatyti jokie apribojimai gyventojams. Nepaprastosios padėties paskelbimo tikslas – užtikrinti visuomenės saugumą.

Mieli žmonės, visi tikėjomės, kad užteks diplomatinių priemonių, bet Rusijos diktatorius V. Putinas pradėjo brutalų karą prieš kaimyninę Ukrainos valstybę. Ciniškai klastojama istorija, sėjama mirtis, nors pasaulis tebekovoja su virusu.

Manome, kad Rusijos ir Baltarusijos institucijų nurodymu ir Lietuvoje galimos įvairios hibridinės atakos, provokacijos, dezinformacija, todėl prašome išminties, budrumo, kritiško mąstymo.     Nepasiduokime socialinių tinklų psichozei, tikrinkime informaciją. Kiekvieno Lietuvos piliečio pareiga stiprinti valstybingumą. Ši situacija tikrina mūsų lojalumą, ištikimybę, patriotizmą.

Kviečiame dar kartą pergalvoti tikrąją laisvės vertę, atskirti tikrai svarbius dalykus nuo politinių manipuliacijų, visokių pranašų, kuriems viskas blogai, nebeniurzgėti dėl smulkmenų, nebekonkuruoti, kas labiau myli Tėvynę. Čia ir dabar visi esame svarbūs Lietuvai, Biržams, savo šeimai. Išlikime ramūs, stiprūs, pasitikintys savo valstybe.

Užtikriname, kad Biržų rajono savivaldybės vadovai, Ekstremalių situacijų komisija, operacijų centras dirba atsakingai, kad būtų užtikrintas tinkamas pasirengimas įvairioms situacijoms.

Organizuojama pagalba Ukrainai – galimos medicininės paslaugos, ukrainiečių apgyvendinimas.

Mieli žmonės, registruojame ir gyventojus, galinčius apgyvendinti Ukrainos žmones. Jeigu turite tokią galimybę, skambinkite tel. 8 686 27 316, rašykite sandra.balciuniene@birzai.lt . Palaikymą Ukrainai galima išreikšti pervedant pinigų į sąskaitą, skirtą Ukrainos kariams, duodant kraują. Svarbus ir moralinis palaikymas – malda, žodis, susitikimai.

Kviečiame pilietinei santalkai – susitelkti ne tik dėl solidarumo su Ukraina, bet ir dėl mūsų pačių, dėl Lietuvos, dėl Biržų. ESAME STIPRŪS BŪDAMI KARTU.

PERVESTI LIETUVOJE

Banko sąskaita : LT17 7300 0101 4089 4869

Bankas: Swedbank

Gavėjas: VšĮ Mėlyna ir geltona

Mokėjimo paskirtis: PARAMA

                       Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas

                       Biržų rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos pirmininkė Irutė Varzienė