Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Lt En
Pradžia
Lt En

Gyventojų skiepijimo nuo COVID-19 ligos planas balandžio 6 – 9 d.

Pagal Sveikatos apsaugos ministro patvirtintą prioritetinių grupių sąrašą toliau tęsiama rajono gyventojų vakcinacija nuo COVID-19 ligos. Skiepijimo darbai vyksta sklandžiai. Iš viso paskiepyti 3677 asmenys, iš jų 1291 – antrąja vakcinos doze. Šią savaitę Savivaldybę pasieks 528 dozės vakcinos ,,Pfizer“ ir 500 dozių vakcinos ,,Vaxzevria“.  

Balandžio 6 – 9 dienomis bus tęsiamas 65 m. ir vyresnio amžiaus gyventojų, švietimo įstaigų darbuotojų, abiturientų, asmenų, sergančiųjų lėtinėmis ligomis, skiepijimas, taip pat bus pradėti skiepyti darbuotojai, dirbantys maisto tvarkymo subjektuose, išskyrus viešojo maitinimo įstaigas, tiesiogiai susiję su maisto produktų gaminimu. Bus tęsiamas ir išvažiuojamasis gyventojų skiepijimas. 

Primename, kad gyventojai skiepijami vakcinavimo centre (Biržų ,,Saulės“ gimnazijos sporto salėje, įėjimas nuo Rotušės g. pusės).

Atvykstančiųjų skiepytis prašome nepamiršti asmens dokumento.

Atvykus į vakcinavimo centrą, kartais tenka šiek tiek palaukti – dėkojame už supratingumą, už saugaus atstumo laikymąsi.

Nuoširdžiai dėkojame skiepijimo procese dalyvaujantiems poliklinikos medikams, visuomenės sveikatos biuro darbuotojoms. Ačiū visiems pasiskiepijusiems biržiečiams – už sąmoningumą ir pilietišką požiūrį.

Prioritetinių grupių sąrašą galite rasti čia. 

Biržų rajono savivaldybės informacija