Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Lt En
Pradžia
Lt En

Informacija Biržų miesto gyventojams dėl gatvių apšvietimo

Pastaruoju metu Biržų miesto gyventojai pastebi nemažai gatvių apšvietimo sistemos nesklandumų. Šviestuvų įsijungimo ir išsijungimo laikas nuolat koreguojamas pagal tamsaus paros meto trukmę, tačiau keičiantis orams, didėjant ar mažėjant debesuotumui, šviestuvų veikimo laikas gali šiek tiek nesutapti su realiu poreikiu. Ypač, jei apšvietimo valdymas linijose nėra automatizuotas. Biržų m. gatvių apšvietimas yra įjungiamas ryte, prieš aušrą, ir išjungiamas prašvitus. Vakare gatvių apšvietimas įjungiamas temstant ir išjungiamas numatytą valandą.

Apgailestaujame, kad vis dar pasitaiko Biržų miesto gatvių apšvietimo sistemos sutrikimų. Dėkojame gyventojams už kantrybę, pastebėtus nesklandumus ir pareikštas pastabas.

Primename, kad apie pastebėtus gedimus gatvių apšvietimo sistemoje gyventojai savo priekaištus ir pastabas darbo valandomis gali perduoti Biržų rajono savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros skyriaus vyriausiajam specialistui Arvydui Baranauskui tel. Nr. 8 670 34 611 arba el. paštu arvydas.baranauskas@birzai.lt, taip pat gali pranešti Biržų miesto seniūnijai telefonu 8 450 31 596, el.p. birzai@birzai.lt arba rangovui UAB „Eismus“ tel.nr. 8 389 47 318, el.p. info@eismus.lt.

Biržų rajono savivaldybės informacija