Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Lt En
Pradžia
Lt En

Informacija ketinantiems pasinaudoti kompensacijomis už prisijungimą prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų

Informacija ketinantiems pasinaudoti kompensacijomis už prisijungimą prie centralizuotų...

Kompensacijų pastatų savininkams (fiziniams asmenims) už prisijungimą prie geriamojo vandens tiekimo ir / arba nuotekų tvarkymo infrastruktūros, kurią eksploatuoja viešasis geriamojo vandens tiekėjas ir nuotekų tvarkytojas, skyrimo komisijos* sprendimu patvirtinta PARAIŠKOS forma ketinantiems kreiptis dėl kompensacijų pastatų savininkams (fiziniams asmenims) už prisijungimą prie geriamojo vandens tiekimo ir / arba nuotekų tvarkymo infrastruktūros, kurią eksploatuoja viešasis geriamojo vandens tiekėjas ir nuotekų tvarkytojas.

Užpildę paraiškas (kartu su prašomais dokumentais), jas turi pateikti Biržų rajono savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros skyriui (Vytauto g. 38, 108 kab.) arba el. paštu giedrius.neviera@birzai.lt.

Primename, kad paraiškos priimamos nuo rugpjūčio 1 d. iki spalio 1 d.

Gyventojų patogumui parengta ATMINTINĖ, pageidaujantiems prisijungti prie Biržų miesto centralizuotų vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų.

* - Biržų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2021 m. gegužės 13 d. įsakymu Nr. A-328 „Dėl komisijos sudarymo ir jos darbo reglamento patvirtinimo“ sudaryta Kompensacijų pastatų savininkams (fiziniams asmenims) už prisijungimą prie geriamojo vandens tiekimo ir / arba nuotekų tvarkymo infrastruktūros, kurią eksploatuoja viešasis geriamojo vandens tiekėjas ir nuotekų tvarkytojas, skyrimo komisija (toliau – Komisija) ir patvirtintas Komisijos darbo reglamentas.

Siekiant įvykdyti ES direktyvos ir Nuotekų tvarkymo reglamento reikalavimus, kiekvienoje didesnėje kaip 2000 gyventojų ekvivalento aglomeracijoje privaloma centralizuotai surinkti 98 proc. visų susidarančių nuotekų. To nepadarius gresia sankcijos ne tik valstybei, bet ir gyventojams, turintiems galimybę, bet vengiantiems prisijungti prie centralizuotų nuotekų surinkimo tinklų.

Raginame gyventojus, kurie turi galimybę prisijungti prie centralizuotų nuotekų tinklų, bet iki šiol to nepadarė, aktyviai naudotis kompensacijomis bei ieškoti kitų galimybių.

Turinčius klausimų prašome kreiptis į Statybos ir infrastruktūros skyrių.

Giedrius Neviera
Biržų rajono savivaldybės administracijos
Statybos ir infrastruktūros skyriaus vedėjas
Tel. 8 672 37924
El. p. giedrius.neviera@birzai.lt

Biržų rajono savivaldybės informacija