Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Pradžia

Įvyko Biržų rajono savivaldybės šeimos tarybos posėdis

Š. m. Rugsėjo 27 d. įvyko Biržų rajono savivaldybės šeimos tarybos posėdis, kuriame svarstyta dėl paslaugų šeimoms sklaidos ir nutarta siūlyti parengti Biržų rajono savivaldybės tinklalapyje skiltį „Šeimoms“, kurioje būtų pateikta visa šeimoms aktuali informacija, taip pat nutarta inicijuoti diskusiją dėl konkrečių informavimo priemonių.

Apklausą dėl informacijos apie paslaugas šeimoms Biržų rajono savivaldybėje galite rasti čia: https://www.facebook.com/groups/433150111701976

Šeimoms aktuali informacija čia: https://www.birzai.lt/gyventojams/seimai/833

Šeimos tarybos posėdžio metu svarstyta dėl šeimos dienos paminėjimo 2024 metais. Nutarta aptarti idėjų įgyvendinimą kartu su Biržų kultūros centru.

Š. m. rugsėjo 13 d. Biržų rajono savivaldybės šeimos tarybos narė Kristina Pakalnienė suorganizavo susitikimą su Biržų rajono kaimo bendruomenių pirmininkais, kuriame išsakytos problemos, su kuriomis susiduria šeimos. Nutarta kito posėdžio metu svarstyti klausimą dėl pavėžėjimo.

Šeimos tarybos pirmininkė Kristina Pikūnė apžvelgė 2023 metų Biržų rajono savivaldybės šeimos tarybos veiklos planą ir pasidžiaugė, kad  visi nariai aktyviai įsitraukia įgyvendindami planą.

Biržų rajono savivaldybės informacija