Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Lt En
Pradžia
Lt En

Įvyko pradinių klasių lengvosios atletikos varžybos

Įvyko pradinių klasių lengvosios atletikos varžybos Biržų rajono savivaldybės nuotr.


2021 m. birželio 8 dieną Biržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinio ugdymo skyrius jau 11-ąjį kartą organizavo pradinių klasių lengvosios atletikos varžybas. Jose dalyvavo pradinukų komandos iš Biržų „Atžalyno“, Kaštonų, Papilio, Vabalninko ir Pačeriaukštės mokyklų. Jaunieji sportininkai dalyvavo 60, 300 ir 400 metrų bėgimo, šuolio į tolį bei kamuoliuko metimo rungtyse.

Šios varžybos buvo ypatingos ne tik savo tradicijomis, bet ir naujovėmis, nes į jas buvo pakviesti ir Biržų rajono įstaigų priešmokyklinio ugdymo grupių komandos išmėginti savo jėgas 60 ir 200 metrų bėgimo rungtyse. Šiose rungtyse dalyvavo ir puikiai pasirodė „Vyturėlio“ bei „Genio“ priešmokyklinukai.

Renginio pradžioje visus dalyvius pasveikino bei palinkėjo sėkmės Biržų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Audronė Garšvaitė, švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Eugenijus Januševičius,  Biržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos direktorius Vaidotas Butkevičius bei varžybų vyr. teisėjas Audris Viduolis.

Apibendrinant visus rezultatus, drąsiai galime teigti, jog nei vienos komandos nebuvo pralaimėtojos. Visi mokinukai buvo sportiški, aktyvūs, drąsūs ir gerai nusiteikę. Tik vieniems mažiau nusišypsojo sėkmė, o kitiems daugiau. Visų dalyvavusių mokyklų ir darželių jaunieji sportininkai buvo apdovanoti medaliais bei pavaišinti sveikomis sodo gėrybėmis.

Šis sporto renginys buvo labai laukiamas visų, nes visi jau buvome pavargę nuo per ilgai užsitęsusio karantino bei pandemijos, išsiilgę bendravimo bei šurmulio... Gera buvo matyti mažųjų sportininkų veiduose šypsenas, juoką, spindinčias akis...

Varžybų apdovanojimai bendrai finansuojami pagal projektą „Motyvacija auga tik sportuojant kartu“ (SRF-SRO-2019-1-0221) Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Biržų rajono savivaldybės informacija