Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Lt En
Pradžia
Lt En

Kviečiame NVO būti 2021 m. renginio "100 mylių aplink Biržus" dalyviais

Kad ir koks neapibrėžtumas aplink, tačiau norisi palaikyti geras tradicijas, planuoti ir ruoštis, kad, kai tik galėsime gyvai susitikti, tą ir darytume, o mainais gautume daug smagių emocijų.

"100 mylių aplink Biržus" - nuo 2018 m. tradicija tapęs renginys, jau pritraukęs daugiau nei 400 dalyvių, kuris į gyvą bendradarbiavimo grandinę sujungė 28 Biržų miesto ir rajono nevyriausybines organizacijas, verslus, savivaldybės ir valstybės įstaigas. Biržų motoklubas „Aquila" du metus įgyvendino projektą „Biržų tinklas". Jo metu suformuota neformali savanoriškai veikianti organizacijų grupė, kuri kartu mokėsi, pasitelkiant Lietuvos ekspertus, Airijos bei Nyderlandų gerąsias patirtis, organizuojant vienos dienos turus Biržų krašte įvairaus amžiaus keliauninkams motociklais, automobiliais, dviračiais ir pėstute. Tinklas yra atviras ir nuolat kintantis, jame veikiama pagal šiuos principus: aktyvus dalyvavimas, mokymasis iš patirties, konkurencijos slopinimas, neformalus rezultatų ir visumos vertinimas, atvira ir neformali komunikacija. Tai leidžia nuolat tobulėti, didinti gyventojų užimtumą bei verslumą, o kartu ir organizacijų žinomumą.

2021 m. renginys "100 mylių aplink Biržus / 2021" planuojamas 2021-05-15, kartu su muziejų naktimi ir Biržų turizmo sezono atidarymu.

Kadangi bendradarbiavimo tinklas yra atviras ir gyvas darinys, kviečiame Biržų r. nevyriausybines organizacijas būti 2021 m. renginio dalyviais (taškais).

Norintys dalyvauti renginyje prašome pranešti iki vasario 5 d. el. p. vilmaokt@gmail.com.

Kontaktinis asmuo:
Vilma Indrikonienė
+370-652-18005
"Invia.lt", VŠĮ
Čypėnų Respublika
Biržų miesto vietos veiklos grupė

Biržų miesto vietos veiklos grupės informacija