Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Pradžia

Priimamos paraiškos dalyvauti darbdavių atrankoje laikiniesiems darbams atlikti

Biržų rajono savivaldybės administracijos seniūnijos, biudžetinės įstaigos, viešosios įstaigos, kurių steigėjas yra valstybė ar savivaldybė, kviečiamos teikti paraiškas dalyvauti darbdavių atrankoje 2021 m. užimtumo didinimo programoje numatytiems laikiniesiems darbams atlikti.

​Įgyvendinant 2021 metų užimtumo didinimo programą organizuojami laikinieji darbai:
1. seniūnijų prižiūrimų valstybinėje žemėje esančių visuomeninės, bendruomeninės paskirties teritorijų ir objektų tvarkymas ir priežiūra;
2. savivaldybės rekreacinės ir turizmo paskirties teritorijų ir objektų, esančių valstybinėje žemėje, tvarkymas ir priežiūra.

Vieno asmens laikinųjų darbų trukmė negali būti didesnė kaip 6 mėn., planuojama vieno asmens vidutinė laikinųjų darbų trukmė – 4 mėn.

​Planuojama įdarbinti 60 užimtumo tarnyboje registruotų asmenų.

​Darbdaviai turi pateikti nustatytos formos paraiškas dėl laikinųjų darbų įgyvendinimo. Šiose paraiškose turi nurodyti informaciją apie save, darbų pobūdį, pageidaujamą darbuotojų skaičių, darbo apmokėjimo sąlygas, darbdavio įsipareigojimus, lėšų poreikį ir kitus duomenis, nurodytus paraiškos formoje.

​Pasiūlymus adresuoti Biržų rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir turto valdymo skyriui (III aukštas, 319 kab.).

Pasiūlymus prašome pateikti iki 2021 m. kovo 10 d., 16 .00 val.

Kilus klausimams kreiptits: 8 682 53930, el. paštas daina.kolomakiene@birzai.lt.

Biržų rajono savivaldybės informacija