Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Lt En
Pradžia
Lt En

Pristatyta Biržų miesto dovanų kortelė

Pristatyta Biržų miesto dovanų kortelė

Birželio 9 d. Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas, vicemerė Audronė Garšvaitė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Eugenijus Januševičius bei šio skyriaus vyriausioji specialistė Lina Vireliūnienė dalyvavo Biržų miesto dovanų kortelės virtualiame pristatyme.

Biržų turizmo informacijos centro direktorė Raminta Indriulėnienė pasakojo, kad Dovanų kortelė dar visiškai šviežias produktas, kuris skatins turizmą, padės biržiečiams ir miesto svečiams lengviau atsiskaityti už prekes ar paslaugas, o verslui – pritraukti klientų ar padidinti apyvartą. Biržų miesto dovanų kortelės padarymas savivaldybei ir Turizmo informacijos centrui visiškai nieko nekainavo.

Yra sukurta svetainė (www.birzai.loyalhub.lt.), kurioje galima susipažinti su Biržų miesto dovanų kortelės naudojimosi sąlygomis ir įmonių bei įstaigų sąrašas, kur galima kortele atsiskaityti. Įsigyti Dovanų kortelę galima Biržų turizmo informacijos centre, jos vertė nuo 10 iki 150 eurų.

Dovanų kortelė galioja 12 mėn. nuo įsigijimo datos. Viena Dovanų kortele galima atsiskaityti daugiau nei vienoje vietoje, panaudojant dalį jos sumos. Jei pirkinio suma didesnė, galima primokėti savais pinigais, jei mažesnė – likutis lieka kitiems pirkiniams.

R. Indriulėnienė sakė, kad Biržų miesto dovanų kortele jau galima atsiskaityti Biržų turizmo informacijos centre, muziejuje „Sėla“, „Biržų duona“, Kepinių namuose „Sucre“, Biržų žirgyne, levandų ūkyje, taip pat „Biržiečių žodyje“ užsakant ar pratęsiant prenumeratą.

Tikimasi, kad įmonių ir įstaigų, kuriose galima atsiskaityti kortele, sąrašas tik didės, ir prisijungs kitos Biržų verslo įmonės: prekybos centrai, vaistinės, grožio salonai, parduotuvės, kavinės, įmonės, teikiančios turizmo paslaugas.

Biržų rajono savivaldybės informacija