Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Lt En
Pradžia
Lt En

Stovyklavo vaikų dienos centrus lankančių mažylių šeimos

Stovyklavo vaikų dienos centrus lankančių mažylių šeimos Biržų rajono savivaldybės nuotr.

Biržų rajone, kaimo turizmo sodyboje „Po vinkšnia“ Biržų Pagalbos centras surengė dviejų dienų stovyklą šeimoms. Joje poilsiavo Biržų Pagalbos centro vaikų dienos centrus lankančių mažylių šeimos.

Stovyklos pavadinimas – „Meilė niekada nsibaigia“. Jos metu daugiavaikės šeimos patyrė tikrą poilsį – mamos galėjo atsipūsti, kai kurios pirmą kartą gyvenime išsimaudyti burbulinėje vonioje. Vaikai, išklausę policijos ir ugniagesių instruktažus apie saugų elgesį vasarą, linksmai leido laiką maudydamiesi tvenkinyje, plaukiodami valtimis, žaisdami sportinius ir stalo žaidimus.

Stovyklą rėmė  nuolatiniai Biržų Pagalbos centro rėmėjai – organizacija iš Amerikos „Gifts of grace“ ir jos vadovė Libby Myers. Dėl susidariusios įtemptos situacijos Libby Myers šiais metais negalės atvykti į Lietuvą. Tačiau stovyklos organizatoriai ir dalyviai rėmėjams padėkas ir nuotraukas nusiuntė internetu.

Stovykloje apsilankė Biržų rajono mero pavaduotoja Audronė Garšvaitė, mero patarėja Joana Kvedaravičienė ir savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistas Marijonas Nemanis. Svečiai susipažino su stovyklautojais ir čia dirbančiais socialiniais darbuotojais,domėjosi čia vykstančiomis veiklomis, išklausė socialinius darbuotojus apie darbe iškylančiua džiaugsmus ir problemas.

A.Garšvaitė dėkojo Biržų Pagalbos centro direktorei Reginai Židonienei už aktyvią veiklą ir sudarytas galimybes šeimoms stovyklauti. Ji stebėjosi, kaip R.Židonienė viską suspėja ir džiaugėsi, kad Biržų pagalbos centras yra įgijęs nuolatinį rėmėjų pasitikėjimą, kad jie paremia centro iniciatyvas, o taip suteikia pagalbą ir rajono savivaldybei.

Biržų Pagalbos centras šią vasarą rėmėjų dėka dar surengs penkių dienų vaikų stovyklą Pačeriaukštėje. Bus surengta stovykla paauglėms mergaitėms ir jaunoms mamoms.

Biržų rajono savivalybės informacija