Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Lt En
Pradžia
Lt En

Animacinis kino filmas šeimai ,,Svajoklis Budis 2"

2021-12-08 - 2021-12-08 Biržų kultūros centras Nuo18:00iki00:00 photo

Gruodžio 8 d. 18 val., Biržų kultūros centre bus rodomas animacinis kino filmas šeimai ,,Svajoklis Budis 2". Trukmė 1 val. 30 min. Dubliuotas lietuviškai, be subtitrų. Bilieto kaina 5 eur. 

Roko muziką dievinantis šunelis Budis kartu su savo bičiuliais įkuria grupę ir tampa tikrais savo kaimelio numylėtiniais. Gitaros iš rankų nepaleidžiantis Budis mėgaujasi kiekviena savo gyvenimo akimirka, nors kartais pasvajoja, jog būtų gerai sulaukti ir dar didesnio žinomumo - galbūt ne tik savo kaimelyje. Lyg tyčia, vieną dieną Budžio grupę išgirsta įtakingas muzikos prodiuseris Langas. Jis iš karto suvokia, kad Budis gali tapti įžymus ir pasiūlo jam bendrą koncertą su viena iš savo prodiusuojamų žvaigždžių - žavia lapute Fokse. Negalėdamas patikėti savo sėkme, Budis visa galva pasineria į naują nuotykį. 

Įėjimas į pastatą iš kiemo pusės (Rinkos g.). Kasa dirba antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį 9-11 val. ir 12-15 val., penktadienį 9-11 val. ir 12-13 val., šeštadienį 9-11 val. ir 1 val. iki kiekvieno mokamo renginio pradžios. Sekmadienis, pirmadienis - poilsio dienos. Renginiuose privalomos medicininės kaukės ir galimybių pasai ar kiti reikalingi dokumentai, atitinkantys teisės aktų nustatytus reikalavimus.