Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Lt En
Pradžia
Lt En

"Domino" teatro spektaklis "Tobuli melagiai"

2021-11-10 - 2021-11-10 Biržų kultūros centras Nuo18:00iki00:00 photo

Lapkričio 10 d. 18 val. Biržų kultūros centre „Domino“ teatro spektaklis - nuotykių komedija „Tobuli melagiai“ (N 14 ) Režisierius Dainius Kazlauskas.

Vaidina:
Eva – Miglė Polikevičiūtė, Renata Kutinaitė
Rokas – Eimutis Kvoščiauskas, Tomas Žaibus
Karlota – Renata Kutinaitė, Emilija Latėnaitė-Beliauskienė
Lorenso – Jokūbas Bareikis, Valentinas Krulikovskis
Bjanka – Jovita Balčiūnaitė, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė
Mario – Andrius Povilauskas
Pepė – Julius Žalakevičius, Sakalas Uždavinys

Bilieto kaina 1-11 eilėse 18 Eur., 12-18 eilėse 15 Eur.

Visi turi 3 gyvenimus: privatų, viešą ir slaptą... Draugų kompanija prie bendro vakarienės stalo nusprendžia pažaisti rizikingą žaidimą. Jie sudeda visus mobiliuosius telefonus ant stalo ir sutaria suskambus telefonui įjungti garsiakalbį ir leisti vieni kitiems klausytis pokalbių bei kartu skaityti gautas žinutes. Juk jie neturi ko slėpti! Bet kiekvienas skambutis ir žinutė atskleidžia vis daugiau meistriškai slepiamų paslapčių, pažinčių ir intrigų. Negi jie visi tokie tobuli melagiai?!
 
Nuotykių komedija ,,Tobuli melagiai“, sukurta pagal visame pasaulyje garsų italų režisieriaus Paolo Genovese filmą „Tobuli melagiai“ (angl. „Perfect Strangers“). Šios komedijos sėkmę neabejotinai lemia puikiai atskleista amžina kaip gyvenimas tema – ar artimi žmonės gali gyventi be paslapčių?

Bilietai Biržų kultūros centro kasoje ir
https://kakava.lt/pirkti-bilietus/1211/4939?theme=domino&theme_referrer=https://www.dominoteatras.lt/spektakliai/tobuli-melagiai/

Įėjimas į pastatą iš kiemo pusės (Rinkos g.) Kasa dirba antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį 9−11val. ir 12−15 val., penktadienį 9−11 val. ir 12−13 val., šeštadienį 9−11 val. ir 1 val. iki kiekvieno mokamo renginio pradžios. Sekmadienis, pirmadienis – poilsio dienos. Renginiuose privalomos medicininės kaukės ir galimybių pasai ar kiti reikalingi dokumentai , atitinkantys teisės aktų nustatytus reikalavimus.