Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Lt En
Pradžia
Lt En

Knygos „Neparašyta knyga“ pristatymas ir susitikimas su autorėmis

2023-09-23 - 2023-09-23 Biržų r. savivaldybės Jurgio Bielinio viešoji biblioteka Nuo13:00iki14:30 photo

Rugsėjo 23 d. (šeštadienį) 13 val. kviečiame į geštalto terapeutės Daivos Žukauskienės ir mitybos specialistės Olgos Pakalniškienės knygos „Neparašyta knyga“ pristatymą Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešojoje bibliotekoje. Ši knyga – tai daugelio moterų išpažintis, sudėta į vienos moters lūpas. Moters, kuri yra tokia, kaip tu: dvejojanti dėl savo vietos po saule, kenčianti, abejojanti, siekianti pokyčių ir, svarbiausia, meilės. Moters, kuri savyje talpina visą moterų giminės istoriją.

Apie knygos autores:
Daiva Žukauskienė – geštalto terapeutė, trenerė ir lektorė. Darbinė patirtis psichikos sveikatos, pedagogikos, emocinio intelekto ugdymo srityse. Veda biblioterapijos, geštalto terapijos ir savęs pažinimo moterų stovyklas. Knygos „Skolinta iliuzija“ bendraautorė.
 
Olga Pakalniškienė – mitybos specialistė, pirmųjų Lietuvoje ketogeninės mitybos mokymų autorė, sveikos gyvensenos seminarų, renginių, mokymų kuratorė ir lektorė. Savo tinklaraštyje „Būk kietas su keto“ dalinasi įžvalgomis apie mitybą, sveikatinimą, pagrindines šiuolaikinio žmogaus savijautos problemas ir gyvenimo kokybės gerinimo būdus.
 
*Renginio metu gali būti fotografuojama ir (ar) filmuojama. Nuotraukos ir (ar) vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose, medijos priemonėse.