Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Pradžia

Kulkinio šaudymo varžybos Biržų miesto taurė

2021-07-17 - 2021-07-17 UAB Aukštaitijos šaudymo centras, Pasvalio raj., Trūliškio kaimas Nuo09:00iki00:00 photo
2021 m. Liepos 17 d., varžybų pradžia 9 val.

Varžybas sudaro dvi privalomos rungtys (a, b,):
Šaudymas iš lygiavamzdžio šautuvo
  • a) šaudymas lygiavamzdžiu šautuvu kulka 35 metrų atstumu į stovintį taikinį (šernas). Šaunama10 šūvių. Rungties rezultatas gaunamas susumavus pataikymo į taikinį taškus. Kliudžius liniją, skiriančią taškus – užskaitomas didesnis rezultatas. Pratimui skiriama 7 minutės.
  • b) šaudymas lygiavamzdžiu šautuvu kulka 50 metrų atstumu į taikinį (60x60). Šaunami 10 šūvių. Rungties rezultatas gaunamas susumavus pataikymo į taikinį taškus. Kliudžius liniją, skiriančią taškus – užskaitomas didesnis rezultatas. Pratimui skiriama 7 minutės.
Varžybų dalyviai suskirstyti į 3 grupes: Biržų medžiotojai, Svečiai ir Šaudantys atvirais taikikliais. Bus rengiami 2 atskiri finalai – Biržiečių ir Svečių.

Į finalus patenka po 15 geriausių šaulių iš abiejų grupių.I finalą atsinešate pusę taškų iš abiejų rungčių. Finaluose šaunami 5 šūviai iš 50m į apvalų taikinį (50×50). Po kiekvieno šūvio, teisėjas skelbia taškus (pataikymą).

Komandos. Dalyviai galės varžytis ne tik individualiai, bet ir komandinėse varžybose. Komandą sudaro 3 šauliai. Komandinėje rungtyje sumuojami visų trijų šaulių abiejų serijų rezultatai iki finalo.
  • Varžybų vieta: UAB AUKŠTAITIJOS ŠAUDYMO CENTRAS Pasvalio raj., Trūliškio kaimas.
  • Kelias: Pasvalys- Vabalninkas 3101, po to 3111.
  • Varžybų laikas: Registracija 8:00 val., varžybų pradžia 09:00 val.
  • Organizatoriai: Laimonas Goštautas
  • Varžybų partneriai : UAB „Sverona“
Išankstinė registracija: Registruotis prašome iki liepos 15 d. internetu laimonasgostautas@gmail.com arba parduotuvėje “Sverona” (Rinkuškių 24, Biržai).

Startinis mokestis: Registruojantis ir sumokant iš karto Startinis mokestis 20 eurų, varžybų dieną 25 eurai. Startinį mokestį galima sumokėti parduotuvėje „Sverona“ arba pervesti į Jolantos Goštautienės sąskaitą Nr.LT617300010020141784 mokėjimo paskirtis – varžybos.

Tel. pasiteiravimui: +370 685 66830