Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Pradžia

XXVII profesionalių teatrų festivalio „Žaldokynės kraštas“ KOMEDIJOS DIENA, Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis „Gyvenimas dar prieš akis“

2023-10-07 - 2023-10-07 Biržų kultūros centras Nuo17:00iki20:00 photo

Klaipėdos jaunimo teatro ir režisieriaus Kirilo Glušajevo, vienintelio Lietuvoje

profesionalaus improvizacijos teatro „Kitas kampas“ meno vadovo bendras

kūrybinis darbas – spektaklis „GYVENIMAS DAR PRIEŠ AKIS“. N -14

Režisierius - Kirilas Glušajevas

Aktoriai: Ieva Pakštytė, Donatas Stakėnas, Rugilė Latvėnaitė, Evelina Šimelionė, Asta Zacharovaitė.

Trukmė: 3 val. (I dalis 1 val. 30 min., II dalis 1 val. 20 min.)

1 pertrauka (15 min.).

Bilietų kaina kultūros centro kasoje: 1, 2, 8, 10 eilėse - 15 Eur, 12, 14, 16, 18 eilėse - 9 Eur.

Senjorams, neįgaliesiems, moksleiviams bei studentams taikoma nuolaida.

Internetu bilietai parduodami www.bilietai.lt

Klaipėdos jaunimo teatro ir režisieriaus Kirilo Glušajevo, vienintelio Lietuvoje profesionalaus improvizacijos teatro „Kitas kampas“ meno vadovo bendras kūrybinis darbas – spektaklis „GYVENIMAS DAR PRIEŠ AKIS“. Spektaklio dėmesio centre – šešiolikmečių kelias į trisdešimtmetį, paauglių į suaugusius žmones: kokius psichologinius, fiziologinius, socialinius pokyčius šiame etape išgyvena žmogus ir kokią įtaką suaugusiam žmogui daro jo paauglys aš. Kada ir nuo ko prasideda paauglystė? Kada ir kodėl ji baigiasi? Ar 18-os sulaukęs žmogus jau yra suaugęs? O kada bus suaugęs? Ką daryti, jei esi suaugęs 13-os, o ką, jei savarankišku nesijauti nei sulaukęs 18-os, nei 30- ies?

Ilgalaikio ir intensyvaus kūrybinio proceso metu spektaklio kūrėjai kalbino keliasdešimt įvairaus amžiaus žmonių ir ieškojo atsakymų į klausimą, kaip visi mes ir kiekvienas atskirai žengiame į ir iš paauglystės. Surinktuose interviu pasikartojančios temos originalioje spektaklio dramaturgijoje bus sujungtos su išskirtiniais kalbintų žmonių ir pačių aktorių gyvenimo momentais. Iš keliasdešimties žmonių sulipdyti 6 skirtingi personažai susitiks spektaklio erdvėje tam, kad dar kartą pabūtų savo paauglystėje, o gal iš jos pagaliau išžengtų.

Iš pirmo žvilgsnio skirtingos Klaipėdos jaunimo teatro aktorių ir improvizacijos meistro K. Glušajevo teatrinės mokyklos pastatymo „Gyvenimas dar prieš akis” kūrybiniame procese atsiskleidžia naujomis perspektyvomis. Spektaklyje kūrėjai siekia atvirai mąstyti apie laiką, kurį kiekvienas patiriame: kartais naiviai ir šviesiai, kartais tamsiai ir maištingai, o kartais tiesiog aklai.

Premjera 2023 -09-17