Pasitarimas vaikų globos tema 2018-10-12

         Spalio 9 d. Papilio seniūnijos socialinių darbuotojų – Ritos Valbasienės ir Laimutės Janilionienės – iniciatyva Papilio seniūnijoje įvyko tradiciniu tapęs pasitarimas-diskusija apie socialinės veiklos kokybę. Šį kartą daugiausia kalbėta apie vaikų globos sistemos pokyčius.  Svarbius, itin jautrius klausimus kartu aptarė ir tarnautojai, ir organizatoriai, ir 2 vaikus globojanti socialinė globėja Galina Kaminskienė. 

          Panevėžio apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistė, l. e. patarėjos pareigas Giedra Gedvilienė pristatė reformuotos tarnybos sistemą ir keleto mėnesių darbo praktiką, atsakė į klausimus, pateikė patarimų, pripažino, kad ne viskas dar yra sklandu.

        Savivaldybės mero pavaduotoja Irutė Varzienė akcentavo paslaugų plėtrą ir sistemos sklaidą. Svarbu, kad visus laiku pasiektų reikalinga informacija apie tai, kokios naujos socialinės paslaugos startavo savivaldybėje.

        Kompleksinių paslaugų šeimai koordinatorė Martyna Šležienė kalbėjo konkrečias projekto veiklas, kurios vykdomos Biržuose ir Papilyje, VšĮ ,,Pagalbos centras" patalpose.

 

        Dalykinėje diskusijoje dalyvavo Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjas Kęstutis Knizikevičius, Papilio seniūnas Renas Čygas, bendruomenių pirmininkai, Papilio pagrindinės mokyklos direktorius Eugenijus Januševičius, VšĮ Socialinių paslaugų centras direktorius Eividas Šernas.

         Buvo susitarta dėl bendradarbiavimo, informacijos sklaidos. Organizatoriams padėkota už dalykišką, konstruktyvų dialogą.

 

Biržų rajono savivaldybės informacija

Dalintis Facebook