Dėl graužikų ir atliekų 2019-06-13

Biržų rajono savivaldybės administracija sulaukė Vėjo gatvės socialinių būstų gyventojų skundų dėl paplavų duobėje, prie lauko tualetų įsiveisusių žiurkių. Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras naikinti žiurkes pakvietė UAB „Dezinfa“ Šiaulių skyriaus darbuotojus. Birželio 11 dieną specialistai atvyko į Biržus, apžiūrėjo vietą ir iš karto ėmėsi priemonių graužikams naikinti. Darbus „Dezinfos“ atstovai tęs birželio 14 dieną. Išnaikinę graužikus taikys prevencines priemones, kad jie nesiveistų toliau.

Biržiečiai skundžiasi, kad graužikus vilioja ir prastai tvarkomi, retai išvežami  atliekų konteineriai. Birželio 12 d. Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas, Savivaldybės administracijos direktorius Vidas Eidukas susitiko su atliekų tvarkytojais – UAB „Ecoservice“ – vadovais ir pareikalavo, kad atliekos būtų vežamos pagal nustatytą grafiką, o atliekų konteineriai valomi kaip numatyta sutartyje.

„Ecoservice“ atstovai prašo gyventojų atliekų konteinerius laikyti sandariai uždarytus, kad atliekų negalėtų pasiekti paukščiai ar graužikai. Jei gyventojai mato, kad konteineriai nesandarūs, atsirado skylių ar pan., apie tai atliekų vežėjus gali informuoti telefonu  (8 450) 56816.

Parengė Savivaldybės mero patarėja Janina Bagdonienė

Dalintis Facebook