Informacija dėl sveikatos tyrimo
2018-04-16

        Biržų Visuomenės sveikatos biuras, balandžio – gegužės mėnesiais pradeda vykdyti Higienos instituto rengiamą Suaugusiųjų sveikatos tyrimą, kurio tikslas – išsiaiškinti vadinamąjį gyventojų sveikatos raštingumą. Šis tyrimas Lietuvoje yra atliekamas pirmą kartą. Tyrimas yra tęstinis, bus kartojamas kas 4 metus. Kiekvienoje savivaldybėje gyventojai  bus apklausiami atsitiktiniu būdu, atrinkti 18 metų ir vyresni gyventojai.

       Biržų rajono savivaldybėje  planuojama apklausti daugiau kaip 400 gyventojų. Savivaldybėje yra 5 seniūnijų centrai (Nemunėlio Radviliškio, Pabiržės, Pačeriaukštės, Papilio, Parovėjos), kurių gyventojus planuojama apklausti. Biržuose planuojama apklausti 92 proc. miesto gyventojų, Vabalninke – 8 proc. miesto gyventojų.

       Gyventojai, atsakę į anoniminę anketos klausimus, suteiks vertingos informacijos apie suaugusiųjų gyvenseną ir su ja susijusius veiksnius. Gyventojai savo namuose ir įstaigose (suderinus laiką su įstaigos vadovu) iki vasaros pradžios gali sulaukti Visuomenės sveikatos biuro specialistų. Surinkti duomenys bus pateikti Higienos institutui ir jų išvados bus pateiktos iki metų galo.

 

Biržų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

 
Atgal
DalintisFacebook
Spausdinti