Biržų svečiai – Pakruojo savivaldybės darbuotojai 2019-06-18

Birželio 18 dieną Biržų rajone lankėsi didelis būrys – 96 – Pakruojo rajono savivaldybės administracijos darbuotojų, rajono vadovai: meras Saulius Margis, mero pavaduotojas Virginijus Kacilevičius, Savivaldybės administracijos direktorė Ilona Gelažnikienė, direktorės pavaduotojas Gintaras Šurna. Pakruojiečiai į Biržus atvyko susipažinti su Biržų kraštu, prisistatyti rajono vadovams, kad megztųsi draugiški ir abiems pusėms naudingi darbiniai santykiai.

Biržų pilyje svečius pasveikino Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas, mero pavaduotoja Astra Korsakienė ir Savivaldybės administracijos direktorius Vidas Eidukas. Meras pasisakė kilęs nuo Pakruojo ir tuo sulaukė pakruojiečių plojimų, o gimtojo Laipuškių kaimo atstovai patys pasveikino asmeniškai.

Pakruojiečiai pristatė savo rajoną, dovanomis apdalino šeimininkus. Tarp dovanų buvo ir dolomito akmenys – kaip įrodymas, kokiais žemės turtais turtingi pakruojiečiai.

Visą antradienį Pakruojo delegacija keliavo po Biržų rajoną, susipažino su Biržų istorija ir kultūros bei gamtos paminklais. Tačiau tai nebuvo vien pramoginė ekskursija: sutarta, kad bendraus abiejų savivaldybių atskirų sričių specialistai, keisis patirtimi, padės vieni kitiems spręsti problemas, kurios abiejuose rajonuose panašios.

 

Parengė Savivaldybės mero patarėja Janina Bagdonienė

Dalintis Facebook