Tarptautinių virtualių dviračių lenktynių maršrutu Rajec Jestršebis–Tvrdošynas–Biržai rezultatai
2017-11-28

 


              

 

          Lapkričio 24–25 d. vyko tarptautinės virtualios dviračių lenktynės, kuriose dalyvavo komandos iš Čekijos, Slovakijos ir Lietuvos. Biržų „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje 350 dalyvių, susibūrę į „Atžalyno“ ir „Biržiečių“ komandas, keisdami vieni kitus visą parą mynė dviračius ‒ treniruoklius maršrutu Rajec Jestršebis–Tvrdošynas–Biržai.

         „Biržiečių“ komandai trukdė treniruoklio techniniai nesklandumai, tačiau abi komandos atkakliai kilo virtualaus maršruto įkalnėmis. Lenktynių dalyvio simbolinius pažymėjimus gavo „Saulės“ gimnazijos, „Aušros“, „Atžalyno“, Kaštonų, Kratiškių, Nemunėlio Radviliškio, Pabiržės, Medeikių pagrindinių mokyklų, Biržų kūno kultūros ir sporto centro, Biržų technologijų ir verslo centro, Germaniškio bendruomenės, klubo „Biržų topsas“, labdaros ir paramos fondo „Vilties šviesa“, lopšelių-darželių „Ąžuoliukas“ ir „Genys“, Savivaldybės meras ir administracijos atstovai, pavieniai gyventojai. Lenktynių dalyviams organizuotas užimtumas. Savivaldybės mokyklų komandos iš „Saulės“ gimnazijos, „Aušros“, „Atžalyno“, Kaštonų, Kratiškių, Nemunėlio Radviliškio, Pabiržės pagrindinių mokyklų mokėsi naujų sporto veiklų, vyko kinbolo, lėkščiasvydžio ir grindų riedulio varžybos.

       Erasmus+K2 projekto „Sportuokime, bendradarbiaukime ir mokykimės“ dalyvių rezultatai parodė, kad virtualiai bendraujant ir mokantis technologinių bei organizacinių dalykų, galima pajusti kalnų maršruto ypatumus.

I vieta –Tvrdošyno gimnazijos 1 komanda (Slovakija) – 1188,36 km

II vieta – Rajec Jestršebio gimnazijos 1 komanda (Čekija) ‒977,32 km

III vieta ‒ Biržų „Atžalyno“ pagrindinės mokyklos komanda – 913,37 km

IV vieta ‒Tvardošyno gimnazijos 2 komanda (Slovakija) – 764,07 km

V vieta – „Biržiečiai“ (gyventojai ir mokiniai ) – 617,67 km

VI vieta ‒ Rajec Jestršebio gimnazijos 2 komanda (Čekija) ‒ 470,69 km.

 

       

  Biržų rajono savivaldybės informacija

 
Atgal
DalintisFacebook
Spausdinti