„Žinau, ką renku“ kviečia prisijungti prie išrinktų politikų veiklos stebėjimo

 

Pirmasis Lietuvoje politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ kviečia jaunus žmones iš visos Lietuvos prisijungti prie išrinktų politikų veiklos stebėjimo!

Prieš Seimo rinkimus suorganizavę per 40 debatų tarp kandidatų į Seimą, kurie pritraukė 4000 gyvų ir 100 000 virtualių dalyvių, ir sulaukę 5000 politikų atsakymų platformoje www.zinaukarenku.lt nesustojame. Išrinktiems politikams ir toliau neleisime praslysti nepastebėtiems bei sieksime didesnės jų atskaitomybės mums – jauniems žmonėms.


Kviečiame aktyvius jaunus žmones iš visos Lietuvos prisidėti prie šio mūsų tikslo ir registruotis tapti mūsų tinklo atstovu savo mieste bei:
- organizuoti susitikimus bei diskusijas su išrinktais politikais;
- vykdyti išrinktų politikų veiklos stebėseną ir analizę;
- informuoti savo bendruomenę apie politinius procesus ir skatinti aplinkinių politinį sąmoningumą;
- vykdyti edukacinius užsiėmimus jaunimuiir skleisti žinią apie iniciatyvą;
- dalyvauti politikos stebėsenos mokymuose ir tobulinti savo analitinius, organizacinius ir komunikacinius gebėjimus.
Prie iniciatyvos prisijungę atrinkti savanoriai bus pakviesti dalyvauti specialiuose mokymuose, kurių metu geriau susipažins su tinklo nariais, Lietuvos politine sistema ir politikų veikla bei jos stebėsena, tobulins savo gebėjimus ir įgūdžius.
Mūsų savanoriai sako:
„Džiaugiuosi, jog drąsiai galiu pasakyti, kad būdama 17-iolikos suprantu, kaip veikia mūsų rinkimų sistema ir man nuoširdžiai įdomu politika ir mūsų šalies ateitis"
„Pradžioje buvo nedrąsu bendrauti telefonu su kandidatais kviečiant juos į debatus ar pranešant apie pasikeitusias aplinkybes. Tačiau vėliau tai tapo net gi savotišku azartu, pajutau jog savo veiksmais galių daryti įtaką."
Pildyk anketą http://www.zinaukarenku.lt/prisijunk-2017 iki vasario 12 d. ir lauk kvietimo į mokymus!
Jei turi klausimų – rašyk ausrine@zinaukarenku.lt

 Iniciatyvos „Žinau, ką renku“ informacija

 
Atgal

Paskutinis atnaujinimas: 2017-02-06 13:57:58