Teritorijų planavimo komisija

 

 Biržų rajono savivaldybės administracijos direktorius 2018 m. birželio 27 d. įsakymu Nr. A-505 sudarė Biržų rajono savivaldybės teritorijų planavimo komisiją:
 

Loreta Munikienė

 

 

Biržų rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja (Komisijos pirmininkė);

Arvydas Baranauskas

 

 

 

 

Kęstutis Baronas

 

 

 

 

Biržų rajono savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros skyriaus vyriausiasis specialistas (jo nesant Komisijos darbe dalyvauja Statybos ir infrastruktūros skyriaus vyriausiasis specialistas Petras Januškevičius);

Biržų regioninio parko direkcijos direktorius (jo nesant Komisijos darbe dalyvauja vyriausiasis specialistas Benjaminas Dagys arba vyriausioji specialistė Inga Tručinskienė);

Birutė Beresnevičienė

Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos Panevėžio skyriaus vyriausioji specialistė;

Audrius Bernatavičius

AB ,,Amber Grid“ Eksploatavimo departamento Dujotiekių skyriaus eksploatavimo inžinierius;

Audrius Braslauskas

Angelė Darčkienė

 

AB ,,Orlen Lietuva“ projektų inžinerijos vadovas;

Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Biržų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektorė;

Daiva Dovydėnienė

Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Biržų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio viršininkė;

Nerijus Gudas

Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Biržų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio inspektorius;

Antanas Kaminskas

AB ,,Energijos skirstymo operatorius“ Elektros tinklo projektų valdymo grupės vadovas;

Artūras Kovza

UAB ,,Litesko“ filialo ,,Biržų šiluma“ technikos direktorius;

Rasa Kubilienė

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Panevėžio departamento Biržų skyriaus vedėja;

Gediminas Lučinskas

AB ,,Telia Lietuva“ Privačių klientų padalinio, Mažmenos valdymo padalinio, Panevėžio aptarnavimo padalinio, Biržų–Rokiškio aptarnavimo komandos inžinierius;

Aidas Makarauskas

 

Valerijus Makarovas

 

 –

AB ,,Amber Grid“ Inžinerinio departamento Projektų įgyvendinimo skyriaus techninės priežiūros inžinierius;

AB ,,Litgrid“ projektų vadovas (jo nesant Komisijos darbe dalyvauja AB ,,Litgrid“ projektų vadovė Eglė Sakolnikaitė);

     

Donatas Munščinskas

Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos Valstybinės reikšmės kelių ir tiltų planavimo skyriaus patarėjas (jo nesant Komisijos darbe dalyvauja Valstybinės reikšmės kelių ir tiltų planavimo skyriaus inžinierius Povilas Ališauskas);

Jonas Paulauskas

UAB ,,Biržų vandenys“ inžinierius-statybininkas;

Saulius Paulauskas

 

 

Mindaugas Sajatauskas

 

 

Civilinės aviacijos administracijos Aerodromų skyriaus vedėjas (jo nesant Komisijos darbe dalyvauja Aerodromų skyriaus vyriausiasis specialistas Jurgis Stanaitis);

UAB ,,Biržų vandenys“ vyriausiasis inžinierius;

Angelė Starkuvienė

AB ,,Energijos skirstymo operatorius“ Elektros tinklo projektų valdymo grupės projektų vadovė;

Aldona Stankevičienė

Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Biržų skyriaus vedėja (jos nesant Komisijos darbe dalyvauja vedėjo pavaduotoja Romana Klimienė);

Rimantas Šikšnys

Biržų rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vyresnysis inžinierius melioratorius (jo nesant Komisijos darbe dalyvauja Žemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas Nerijus Kučinskas).“.

 
 
 
 
 
 
 
 
Atgal

Paskutinis atnaujinimas: 2019-04-05 10:22:21