Savivaldybės mero Valdemaro Valkiūno padėka Biržų miesto šventės organizatoriams, rėmėjams, dalyviams
2018-08-10

 


 

Mieli Biržų krašto žmonės,

           Šių metų Biržų miesto šventė „Kai Biržai apkabina...“ sulaukė kaip niekad daug dalyvių. Šventės pavadinimo autorės, Biržų literatų klubo ,,Versmė“ pirmininkės Virginijos Virkutienės žodžiai ir fotografo Zenono Meškausko sukurta emblema nuteikė šventės svečius šiltam priėmimui. Tikiu, kad šventė palietė ir pakylėjo visų mūsų širdis.

          Nuoširdžiai dėkoju visiems šventės organizatoriams, kurie dirbo negailėdami jėgų ir laiko: Biržų kultūros centro ir jo filialų, Savivaldybės administracijos ir seniūnijų, Turizmo informacijos centro,  Biržų krašto muziejaus ,,Sėla“, J. Bielinio viešosios bibliotekos, Kūno kultūros ir sporto centro darbuotojams, ,,Portfolio“ meno galerijai, mūsų rajono mėgėjiško meno kolektyvų  saviveiklininkams, aktyviems jaunimo atstovams, savanoriams.

            Šventinę gausios eisenos nuotaiką kūrė Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų pučiamųjų orkestras, išradingi ir spalvingi eisenos dalyvių sprendimai. Dėkoju visiems už sukurtą įspūdį, už solidarumą.

           Tradiciškai daug dėmesio sulaukė senovinės technikos klubo „Klasika“ paradas ir paroda. Simboliška, kad Sodeliškių dvaro sodybos šeimininkai šventės metu atidarė senovinės technikos muziejų. Ačiū klubo ,,Klasika“ vadovams ir nariams už veiklumą, ačiū svetingiems ir kūrybingiems Sodeliškių dvaro sodybos šeimininkams Neringai ir Daliui Linkevičiams.           

             Iniciatorių UAB ,,Biržų duona“ organizuotame bėgime ,,Biržų kilometrai 2018“ šiais metais dalyvavo daugiau kaip 650 dalyvių! Už entuziazmą nuoširdžiai dėkoju UAB ,,Biržų duona“ vadovams ir visai jų komandai, taip pat ir ištvermingiems maratono dalyviams.              

            Tradiciniu šventės akcentu tapo Rugilės Audenienės organizuojamas eilėraščių konkursas. Maloniai biržiečio ausiai skambėjo senolių ir tėvų tarmiška šnekta. Dėkoju šio renginio iniciatorei ir jame dalyvavusiems kūrybingiems biržiečiams.

             Nuoširdų ačiū tariu Biržų rajono policijos komisariatui, Savivaldybės poliklinikai už  pagalbą ir operatyvumą – kartu su jumis mes esame saugūs.  

             Biržų šventė yra kiekvieno biržiečio šventė. Ji paliečia kiekvieną šeimą, kiekvieną darbo kolektyvą, kiekvieną žmogų – šventės dalyvį. Šventės tradicijos kartojasi, tačiau jos turinys kasmet kitoks. Kiekvienas suspindėjęs šventės akcentas tuo pačiu yra ir rėmėjų nuopelnas bei pasididžiavimas. Širdingai dėkoju visiems rėmėjams už šventei skirtas lėšas ar nemokamas paslaugas. Dėkoju AB „Siūlas“, SIA „Valdemars“ (VALDO), UAB „Tyla“, A.Kiznio IĮ „Biržų gildija“, UAB „Biržų bekonas“, TŪB „Rinkuškiai“, V. Undzėno įmonei , UAB „Evadinamika“, ūkininkui Stanislovui Vaitkevičiui, ūkininkams Vaidutei ir Vytautui Stankevičiams, UAB „Nordic proteins“, L. Januševičienės IĮ „Gėlių namai“, Verai ir Linui Šnarams, UAB „Norgauda“, UAB „Baltijos mineralinių vandenų kompanija“.

              Svečius maitino restoranai „Pilies skliautai“, „Alaus kelias“, kavinė ,,Laigis“. Vertinu šią paslaugą, kaip Biržų pristatymą už rajono ir šalies ribų.

            Dėkoju  informaciniams šventės rėmėjams UAB „Biržiečių žodis“, UAB ,,Šiaurės rytai“,  ,,UAB„Balticum TV“, interneto portalui „Selonija“.

            Dėkoju  Vabalninko, Pačeriaukštės, Širvėnos ir Papilio seniūnijų bendruomenėms už jaukius ir svetingus kiemelius, šventės kiemo šeimininkams – Biržų miesto seniūnijai – už rūpestį ir estetišką šventės aplinką.

             Mes visi esame savo rajono, savo krašto, savo miesto patriotai. Mes dirbame ir švenčiame širdis į širdį. Šviesūs, geri, teigiami įvertinimai yra dovana tiems, kurie kūrė šventę. Didžiuojuosi Jumis, mieli biržiečiai. Didžiuojuosi Jūsų darbais ir jų rezultatais. Kurkime mūsų miesto ateitį dirbdami vieningai, darniai ir su pasiaukojimu. Kartu puoselėkime mūsų krašto papročius, tradicijas ir vertybes.

 

Biržų rajono meras Valdemaras Valkiūnas

 
Atgal
DalintisFacebook
Spausdinti