Į pradžią
English
Spausdinti puslapio vidurį
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliesiems
PRISIJUNGIMAS GYVENTOJAMS
Gyventojams
Verslininkams
Turistams
Biudžetinė įstaiga
Vytauto g. 38, LT-41143 Biržai
Tel.: (8 450) 43 142,
Faks.: (8 450) 43 134,
El. p.: savivaldybe@birzai.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 188642660
Biržiečiai dalyvavo Nacionaliniame lyderystės forume
2013-03-07

                              BIRŽIEČIAI DALYVAVO NACIONALINIAME ŠVIETIMO

                                                      LYDERYSTĖS FORUME

 

 

Vasario 28 d. - kovo 1 d. Vilniuje, konferencijų centre „Karolina“ vyko Nacionalinis švietimo lyderystės forumas 2013 „Švietimo lyderiai atnaujina Lietuvą“, kurio tikslas - suburti švietimo bendruomenę diskusijai dėl aktualiausių Lietuvos švietimo klausimų.

Renginyje dalyvavo Prezidentūros, Seimo, Vyriausybės atstovai, Švietimo ir mokslo ministerijos bei pavaldžių įstaigų, universitetų, kolegijų dėstytojai, švietimo lyderiai iš savivaldybių, mokyklų, įvairių asociacijų bei nevyriausybinių organizacijų diskutavo apie nacionalinius švietimo tikslus, lyderystės sampratą: koks yra lyderio identitetas, kokios yra lyderystės apraiškos organizacijoje, taip pat apie lyderių mokymąsi: kaip stiprinti mokytojo lyderystę ir kurti lyderystei palankias sąlygas mokykloje. Aptarti mokinių mokymosi, mokyklos savarankiškumo klausimai: kaip uždegti mokymuisi kiekvieną mokinį, kokie žingsniai veda į savarankiškesnę mokyklą? Taip pat kalbėta apie pagalbą mokyklai, jos vadovui: kaip paskatinti mokyklų tobulėjimą, kaip padėti pradedantiesiems mokyklų vadovams. Pirmąją forumo dieną vyko seminarai ir kūrybinės dirbtuvės, antroji diena skirta diskusijoms, dalijimuisi patirtimis, bendraminčių paieškai, kūrybinei veiklai, problemų sprendimui ir pasiūlymų valstybinei švietimo politikai formulavimui.

Kovo 1 dieną nacionaliniame švietimo forume dalyvavo projekto „Lyderių laikas 2“ Biržų rajono savivaldybės kūrybinės komandos atstovai Vaida Slavinskienė, „Aušros “vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja, Dalia Kėželienė, Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė, Vaidotas Butkevičius, „Atžalyno “vidurinės mokyklos direktorius, Laimutis Štirvydas, Vabalninko Balio Sruogos vidurinės mokyklos direktorius. Komandos nariai pristatė Savivaldybės dalyvavimo projekte patirtį, pateikė pasiūlymų dėl pamokos tobulinimo. Dalyvių nuomone, Savivaldybės mokyklose reikia aktyviai skleisti forumo idėjas, skatinti diskusijas ir kurti palaikymo atmosferą užtikrinant mokymasi ir tobulėjimą.

 

                                         

 

                                                                                                        Biržų rajono savivaldybės informacija

 
Atgal
DalintisFacebook
Spausdinti
  
© Biržų rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.