Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Pradžia

Atviras jaunimo centras


Biržų atviras jaunimo centras – tai vieta, kur jaunimas gali dalyvauti išreikšdami save įvairiose veiklose, čia planuojami įvairūs renginiai, konkursai, nuolat vyksta įvairios veiklos, netradiciniai laisvalaikio leidimo būdai. Tai puiki galimybė ir vieta sukurta jauniems žmonėms, kurie nori paįvairinti savo kasdienybę, pakeisti aplinką ar dalyvauti jiems įdomioje veikloje. Čia galima rasi įvairių veiklų – stalo futbolo, stalo teniso, stalo oro rutulio, įvairiausių stalo žaidimų, filmų peržiūra, o ką nori veikti – rinktis TAU.

Jauni žmonės nuo 14 iki 29 metų čia gali burtis ir turiningai leisti savo laisvalaikį bei realizuoti save daugybėje sričių. Atviras jaunimo centras – saugi erdvė, kurioje vyksta įvairios veiklos, prieinamos visiems jauniems žmonėms, nepriklausomai nuo jų socialinės padėties, pažiūrų ar išsilavinimo. Veiklos yra planuojamos ir vykdomos atsižvelgiant į jaunimo poreikius ir norus. AJC taikomos paslaugos ar organizuojamos veiklos nėra priverstinės, nereikia prisižadėti reguliariai lankytis ar mokėti pinigus, jaunas žmogus pats apsisprendžia ar tai jam įdomu, ar jis nori įsitraukti į tam tikras veiklas.

Viena iš pagrindinių jaunimo krypčių – savanorystės sklaida, skatinanti užsiimti įvairia visuomenine bei kūrybine veikla. Įvairiomis priemonėmis, kurios vykdomos mūsų centre, siekiama integruoti jaunus žmones į socialinę aplinką, siekti ir ieškoti efektyvesnių darbo formų su jaunimu Biržų raj. savivaldybėje.

Atviro jaunimo centro tikslas – vykdyti atvirą darbą su jaunimu siekiant suteikti prasmingos veiklos ir saugaus laisvalaikio galimybių savirealizacijos erdvės nerandantiems jauniems žmonėms bei palengvinti jų integraciją į gyvenamąją aplinką.

Biržų švietimo pagalbos tarnybos Atviras jaunimo centras
Vytauto g. 47
LT-41148 Birzai
el.paštas: birzuajc@gmail.com

https://www.facebook.com/birzuajc 
  https://www.instagram.com/ajc_birzai/