Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Pradžia

Kviečiame į Biržų miesto Kalėdų eglutės įžiebimo šventę

Gruodžio 8 dieną 17:30 val. visus biržiečius ir miesto svečius kviečiame į Biržų miesto Nepriklausomybės aikštę, kurioje bus įžiebta pagrindinė miesto Kalėdų eglė.

Šiais metais ne tik tęsime tradiciją ir tūkstančiais žibančių lempučių puošime tikrą žaliaskarę – šventinės dekoracijos Jus pasitiks ir prie  šį rudenį pasodintos miesto eglutės.

Šių metų pagrindiniu miesto viešųjų erdvių puošybos akcentu (tema) pasirinktas KALĖDINIS ŽIBINTAS. Šventiniu laikotarpiu Biržų miesto Nepriklausomybės aikštė bus apšviesta biržiečių pagamintais žibintais (ir ne tik), skleidžiančiais pasakiško stebuklo nuotaiką ir artėjančių švenčių nuojautą. Kalėdiniais žibintais kviečiame puošti ir kitas Biržų miesto erdves: parduotuvių vitrinas, kavinių prieigas, gyvenamųjų daugiabučių namų balkonus bei kiemus, individualių gyvenamų namų erdves.

Kvietimą kurti kalėdinius žibintus rasite čia: Kviečiame kurti kalėdinius žibintus | Biržų rajono savivaldybė (birzai.lt)

Šventiniu laikotarpiu Biržų miesto Nepriklausomybės aikštėje veiks interaktyvus Kalėdų paštas, kuris suteiks galimybę visiems, tikintiems Kalėdų stebuklu, nusiųsti savo parašytus norus, palinkėjimus, svajones ir prašymus Kalėdų Seneliui, savo artimiesiems ar draugams. Laikinojoje šventinėje rezidencijoje vyks susitikimai su Kalėdų seneliu bei jo pagalbininkais. Šventinėmis dekoracijomis pasipuoš Biržų miesto Vytauto ir Rotušės gatvės, miestą pagyvins kalėdinės dekoracijos bei eglės šakų floristinės kompozicijos.

Nuoširdžiai dėkojame odontologijos klinikai „Divodenta“, padovanojusiai Biržų miestui pagrindinę kalėdinę eglę!

Biržų rajono savivaldybės informacija