Vaikų globos savaitės proga birželio 22 d. Meras Kęstutis Knizikevičius įteikė padėką VšĮ Biržų rajono socialinių paslaugų centro budinčiai globotojai Reginai Žemaitienei už reikšmingą indėlį į budinčių globotojų tinklo plėtrą Biržų rajone ir vaikų globos sistemos stiprinimą Lietuvoje.