Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Pradžia

Vabalninke, S. Nėries g. įgyvendintas bendruomenės iniciatyva parengtas projektas gyvenamajai aplinkai gerinti

Vabalninke, S. Nėries g. įgyvendintas bendruomenės iniciatyva parengtas projektas gyvenamajai...

Vabalninke, S. Nėries g. įgyvendintas bendruomenės iniciatyva parengtas projektas gyvenamajai aplinkai gerinti

2022 m. Biržų rajono savivaldybės biudžete Tarybos sprendimu buvo skirta 50 tūkst. eurų bendruomenių iniciatyvų, skirtų Savivaldybės viešosioms erdvėms ir gyvenamajai aplinkai kurti ir plėsti. Projektai 100 proc. finansuojami Savivaldybės biudžeto lėšomis.

Bendruomenės pavasarį pateikė 7 pasiūlymus, o gyventojai aktyviai balsavo už projektų idėjas Savivaldybės viešosioms erdvėms ir gyvenamajai aplinkai kurti ir plėsti.

Daugiausia gyventojų balsų (529) surinko projektas „Kuriame patrauklią ir patogią aplinką“, kuris ir buvo įgyvendintas Vabalninke, S. Nėries g. 21.

Projekto įgyvendinimo metu įrengta automobilių stovėjimo aikštelė (18x18 m) su skaldos danga ir borteliais, du suoliukai ir du dviračių pastatymo stovai, šalia gyvenamojo namo pasodintos šluotelinės hortenzijos. Projekto vertė – 3 094,86 Eur. 

Pagal tvarkos aprašą vykdomas ir antras daugiausia gyventojų balsų surinkęs projektas „Viešosios erdvės Biržų k., Rinkuškių g. 47 ir 51 bei Liepų g. 31, sutvarkymas“. Jo metu buvo numatyta Biržų k. daugiabučių gyvenamųjų namų Rinkuškių g. 47 ir 51 bei Liepų g. 31, teritorijoje rekonstruoti ir išplėsti automobilių stovėjimo aikštelę, sutvarkyti šaligatvius, įrengti 50 kv. m kupolo formos pavėsinę su stalu ir suoliukais ar šaškių-šachmatų stalu. Numatyta projekto vertė – 50 000,00 Eur. 

Pirmas projektas įvykdytas visa apimtimi (3 094,86 Eur), o dėl antrojo deramasi su projekto idėjos autoriais, nes būtų viršyta likusi projekto įgyvendinimui skirta suma. 

Biržų rajono savivaldybės informacija