Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Pradžia

Jaunimo biuras kviečia įsitraukti į Europos jaunimo dialogą

Jaunimo biuras kviečia įsitraukti į Europos jaunimo dialogą zinauviska.lt nuotr.

Jaunimo biuras – Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) inicijuotas tinklas, renkantis jaunimo nuomonę visoje Lietuvoje, skatinantis jaunimą įsitraukti į jaunimo politiką. Jaunimo biuro veikla vykdoma remiantis Europos jaunimo dialogu.

Jaunimo biuras pradeda vykdyti konsultacijas, kurių pagrindinis tikslas – supažindinti jaunus žmones su Europos Sąjungos jaunimo dialogu ir surinkti nuomonę apie Europos Sąjungos parlamento priimtų Europos jaunimo tikslų problematiką. Konsultacijų metu jaunuoliai gilinsis į Europos jaunimo iškeltas problemas, analizuos, kokie veiksniai daro įtaką jaunų žmonių pasirinkimams ir ne tik!

Taip pat konsultacijų metu jaunuoliai turės galimybę išgirsti apie Jaunimo biuro veiklos kryptis.

Konsultacijos galės būti vykdomos įvairaus dydžio auditorijoms ir skirtingais būdais – tiek nuotoliniu, tiek kontaktiniu (laikantis visų saugumo reikalavimų).

Kviečiamos registruotis, dalyvauti ir pasidalinti konsultacijų rengimo galimybėmis rajone  veikiančios jaunimo ir su jaunimu dirbančiomis organizacijos, ugdymo įstaigos, mokinių savivaldos bei kiti suinteresuoti asmenys.

Daugiau informacijos galite rasti čia

Registracijos formą rasite čia.

Biržų rajono savivaldybės informacija