Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Pradžia

Mokymai verslo naujokams „Pradedu verslą alkoholio prekybos srityje. Ką turiu žinoti?"

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (toliau – Departamentas) informuoja, kad 2013 m. sausio 18 d. Departamento direktoriaus įsakymu Nr. T1-25 patvirtintose Ūkio subjektų veiklos, susijusios su alkoholio produktais, tabaku, tabako gaminiais ir su jais susijusiais gaminiais, patikrinimų atlikimo taisyklių 44 p. įtvirtinta verslo naujoko sąvoka. Verslo naujokas – tai naujai įsisteigusios įmonės, asmenys, įregistravę individualią veiklą arba įsigiję verslo liudijimus. Naujoko statusas trunka 12 mėnesių nuo įregistravimo į registrą dienos arba nuo veiklos, susijusios su susijusią su alkoholio produktų, tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių gamyba, prekyba, reklama, kita su šiais produktais susijusia veikla pradžios.

Departamentas, siekdamas bendradarbiauti su verslo naujokais besiverčiančiais mažmenine prekyba alkoholio produktais ir didinti šių ūkio subjektų kompetencijas, organizuoja mokymus: „Pradedu verslą alkoholio prekybos srityje. Ką turiu žinoti?".

Mokymai vyks 2023 m. lapkričio 15 d. (trečiadienį) 14 val. nuotoliniu būdu. Registracija į mokymus vyksta iki 2023 m. lapkričio 10 d. (penktadienio), paspaudus interaktyviąją nuorodą Departamento interneto puslapyje ir atsidarius registracijos langą: https://ntakd.lrv.lt/mokymai1115 

Taip pat Departamentas primena Jums, kad ūkio subjektams, atitinkantiems verslo naujokų statusą, yra parengtas informacinis lankstinukas, kuriame jie gali rasti informacijos, būtinos tinkamai vykdyti ekonominę veiklą. Lankstinuką rasite paspaudę šią nuorodą: https://ntakd.lrv.lt/nuorodos/verslo-naujokams/mazmenine-prekyba-1“ 

Dėl papildomos informacijos, maloniai prašome kreiptis į Tabako ir alkoholio kontrolės skyriaus vyriausiąjį specialistą Denisą Vodilnikovą el. paštu denis.vodilnikov@ntakd.lt arba telefonu 8 660 37347.

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento informacija