Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Pradžia

Nemokamas renginys verslo atstovams, norintiems tapti tiekėjais

Siekdama skatinti konkurenciją ir ūkio subjektų dalyvavimą viešuosiuose pirkimuose VPT kviečia verslo atstovus atvykti lapkričio 8 d. į Rokiškio rajono savivaldybėje organizuojamą renginį, kuriame VPT ir VšĮ CPO LT specialistų komanda pristatys, kaip viešieji pirkimai gali tapti naujomis galimybėmis verslui; padės suprasti, kaip veikia viešųjų pirkimų sistema, suteiks visą reikalingą informaciją bei žinių, padės prisiregistruoti Centrinėje viešųjų pirkimų sistemoje, papasakos, kaip tapti tiekėjais, kur ieškoti pirkimų skelbimų, į ką atkreipti dėmesį juose dalyvaujant.

SVARBU!

  • Vietų skaičius yra ribotas, tad renginyje galės dalyvauti pirmieji užpildę ir pateikę registracijos formą bei gavę patvirtinimą elektroniniu laišku, registracijos formoje nurodytu elektroniniu paštu.

 2023 m. lapkričio 8 d. Rokiškis, spausti ČIA 

  • Dėl ribotų vietų skaičiaus rekomenduojame registruotis vienam to paties ūkio subjekto atstovui.
  • Renginio metu VPT specialistai galės pagelbėti dėl registracijos CVP IS, tad rekomenduojame dalyvaujantiems turėsi nešiojamuosius kompiuterius.
  • Mokymuose dalyvauti galės tik užsiregistravę asmenys. Šis renginys skirtas tik tiekėjams, todėl pasiliekame teisę be išankstinio įspėjimo panaikinti pirkimo vykdytojų registracijas (taip pat ir tuo atveju, jeigu pirkimo vykdytojas tuo pačiu yra ar gali būti tiekėju).
  • Kilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis telefonu +3706 5913 688 ar el. paštu: Deimante.Kaminskaite-Daniloviene@vpt.lt

Viešųjų pirkimų tarnybos informacija