Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Pradžia

NVO atstovai kviečiami dalyvauti informaciniame renginyje „Verta!"

Atviros Lietuvos fondas kviečia regionuose veikiančias nevyriausybines organizacijas dalyvauti gebėjimų stiprinimo programoje „Verta!". Tai Europos Komisijos finansuojama programa.

Balandžio 6 d. (penktadienį) organizuojamas programos pristatymas Kupiškyje, kurio metu dalyviams bus organizuojamos ir istorijų pasakojimo dirbtuvės su istorijų pasakotoja, LRT radijo laidų vedėja Milda Varnauskaite (https://www.lrt.lt/tema/milda-varnauskaite).

Programos pristatymo renginys vyks balandžio 6 dieną, penktadienį, Kupiškio r. viešojoje bibliotekoje, L.Stuokos-Gucevičiaus a. 3a. (Kupiškis), nuo 10.00 val. iki 16.45 val.

Registracija bus atvira iki balandžio 5 d.

Dalyvius kviečiame registruotis čia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScPJklbhnibxUSIj7bfQ469EuzAR2_y5aHrAS6Qm7xF_n45Cw/viewform

Šioje programoje dalyvaujančios nevyriausybinės organizacijos pateks į mokymus „NVO akademija. Socialinių lyderių programa", kur mokysis strateginio ir finansų planavimo, projektų rašymo, komunikacijos ir rinkodaros pagrindų ir kitų organizacijos plėtrai svarbių dalykų, o po mokymų galės gauti finansavimą savo vykdomiems projektams. 

Plačiau apie pačią programą www.olf.lt/verta

Daugiau informacijos apie renginį

Atviros Lietuvos fondo informacija