Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Pradžia

Prieinamumas atveria galimybes: atverkime prekes ir paslaugas

Prieinamumas atveria galimybes: atverkime prekes ir paslaugas

Artėja dideli pokyčiai. 2025 m. birželio 28 d. įsigalioja Europos Sąjungos direktyva dėl gaminių ir paslaugų prieinamumo reikalavimų, kuri galios visiems teikiantiems prekes ar paslaugas. Pradėkime ruoštis iš anksto – juk prieinamumas atveria galimybes. 


Lapkričio 10 d. 10 val. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje vyks Neįgaliųjų reikalų departamento renginys „Prieinamumas atveria galimybes: atverkime prekes ir paslaugas“, skirtas:

  • susipažinti su Direktyva dėl gaminių ir paslaugų prieinamumo reikalavimų ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus;
  • geriau suprasti negalią turinčius žmones norinčius įsigyti jų poreikiams pritaikytas prekes ir gauti pritaikytas paslaugas.

Renginyje laukia:

  • LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovų pristatymas „Prieinamumo direktyva – ką būtina žinoti?“ bei klausimų atsakymų sesija (LR SADM patarėja Svajūne Sirvidytė)
  • Kokių prekių ir paslaugų nori neįgalieji? Lietuvoje atlikto tyrimo apžvalga bei praktiniai patarimai (tyrėjos Agnė Župerkaitė ir Miglė Baltrūnaitė)


REGISTRACIJA: atidarykite nuorodą: forms.gle/Fs94Sp9NaG5of4s17, užpildykite nurodytus laukelius ir mes Jums atsiųsime priminimo apie renginį laišką, o po renginio – visą dalomąją medžiagą bei atmintinę.

Jus taip pat gali sudominti renginys apie fizinės aplinkos prieinamumą Panevėžyje: www.ndt.lt/kvieciame-i-rengini-panevezyje-apie-fizines-aplinkos-prieinamuma.

Neįgaliųjų reikalų departamento informacija