Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Lt En
Pradžia
Lt En

Regionų ateities forumas 2021

Ateities nuspėti negali niekas, tačiau ją galima sukurti. Šiandieninis šalies ir jos regionų vystymasis ypač susijęs su gebėjimu kurti inovacijas ir prisitaikyti reaguojant į nuolat kintančią ir konkurencinę aplinką. Vis dėlto, bet kurios srities progresas neįmanomas be bendruomenės, kuri proaktyviai ir atvirai dalintųsi naujausiomis žiniomis ir kartu kurtų vietovės vystymosi galimybes.

Šalies mokslininkai ir ekspertai, savo mokslinį ir studijų potencialą skiriantys regionų plėtrai ir pažangos bei proveržio kūrimui, siekia visuomenei pristatyti aukštų įvertinimų tarptautiniuose reitinguose sulaukusius naujausius mokslinių tyrimų rezultatus. Renginio tikslas – pasiūlyti moksliniais tyrimais grįstus sprendimus, kaip regionų plėtros ir inovatyvios pažangos grėsmes paversti galimybėmis, kaip stiprinti savivaldybių finansinį savarankiškumą, ir aptarti metodus, kuriuos galima taikyti siekiant veikti proaktyviai, užtikrinti darnų ir sėkmingą regionų vystymąsi, kokie ateities sprendimai bus svarbūs ir reikšmingi kuriant darnią Lietuvą.

Siekiant kurti patikimą, visiems naudingą ir socialiai atsakingą partnerystę regionuose, balandžio 15 d. VDU Žemės ūkio akademija organizuoja išskirtinį REGIONŲ ATEITIES FORUMĄ 2021. 

Maloniai kviečiame regionų savivaldosverslo ir nevyriausybinių organizacijų atstovus kartu ieškoti būdų, kaip vietos jaunimą ir jau dirbančius specialistus motyvuoti studijuoti konkrečiam regionui aktualias studijų programas ir taip tapti ateities inovatoriais.

Regionų ateities forumo programa 

Renginio globėjas: Mindaugas Sinkevičius, Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas.

Būtina išankstinė registracija: https://zua.vdu.lt/ateitis-priklauso-inovatoriams/

Daugiau: www.zua.vdu.lt

VDU Žemės ūkio akademijos informacija