Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Pradžia

Šaškių varžybomis prasidėjo seniūnijų žaidynės

2022 m. sausio 21 d. šaškių varžybomis prasidėjo seniūnijų žaidynės, kurių tikslas populiarinti kūno kultūrą ir sportą tarp seniūnijų gyventojų bei siekti, kad seniūnijų gyventojai organizuotai ir sistemingai sportuotų gyvenamosiose vietose, prisidėti prie turiningo laisvalaikio praleidimo. Seniūnijų žaidynės bendrai finansuojamos Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro ir Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Šaškių komandinėse varžybose varžėsi septynios komandos: Nemunėlio Radviliškio, Parovėjos, Papilio, Vabalninko, Pabiržės ir dvi Širvėnos seniūnijos komandos. Surinkusi 12 taškų, Parovėjos komanda iškovojo I vietą. Antroji vieta, surinkus 10 taškų, atiteko Nemunėlio Radviliškio komandai.

Norint išsiaiškinti, kas laimėjo trečiąją vietą, reikėjo skaičiuoti tarpusavio sužaistų susitikimų taškus tarp abiejų Širvėnos seniūnijos komandų, nes abi komandos surinko po vienodą taškų skaičių (po 9,5 taškus). Paaiškėjo, kad šaškių varžybose trečiąją vietą užėmė Širvėnos I komanda, O Širvėna II komandai atiteko IV vieta.

Varžybos buvo įdomios, jose netrūko azarto, pergalių bei apdovanojimų.

Vasario 4 d. 17.00, Pabiržės ir Pačeriaukštės pagrindinio ugdymo skyriuose planuojamos vyrų tinklinio (6x6) varžybos, kviečiame registruotis (tel. 8 682 26247) ir dalyvauti.