Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Pradžia

Jaunimo projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę“!

Jaunimo projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę“!

Kviečiame aktyvius, iniciatyvius ir smalsius moksleivius iš Lietuvos ir užsienio lietuvių mokyklų dalyvauti projekte „Moksleiviai į Vyriausybę“. Siekiame atsiverti ir supažindinti baigiamųjų klasių moksleivius su Lietuvos Respublikos Vyriausybės veikla. Projekto dalyviai turės galimybę iš arti pamatyti Lietuvos institucijų ir politikų kasdienį darbą ir savaitę patys dalyvauti šioje veikloje. 

Šiemet projektas vyks rugpjūčio 21-25 d. 30 komisijos atrinktų baigiamųjų klasių moksleivių iš visos Lietuvos lauks įtraukiantys užsiėmimai ir kūrybiškos veiklos, taip pat bendra savaitės užduotis, kurios tikslas – pasiūlyti sprendimus aktualiausiais valstybės valdymo klausimais. 

Kviečiame dalyvauti užpildant registracijos formą

Kandidatų dalyvauti projekte registracija vyks iki liepos 28 d. Kviečiame registruotis paskutinę ir priešpaskutinę klases (11 ir 12 ar 3 ir 4 gimnazijos klases) pabaigusius moksleivius.

Projektą nuo 2009 m. kasmet organizuoja Vyriausybės kanceliarija kartu su partnerėmis – Lietuvos moksleivių sąjunga ir Nacionaline moksleivių akademija. Iki šiol projekte dalyvavo beveik 400 moksleivių. 

Daugiau informacijos taip pat skelbiama projekto „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose.

Parengta pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos informaciją