Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Pradžia

Mokymai apie Solidarumo projektus „Galia veikti kartu“

Mokymai apie Solidarumo projektus „Galia veikti kartu“

Mokymai „Galia veikti kartu“ – viskas apie Solidarumo projektus

Jeigu turi idėją, kurią norėtum įgyvendinti savo mieste ar bendruomenėje, ir viskas, ko trūksta, yra pinigai – ši žinutė kaip tik Tau!

Kviečiame dalyvauti mokymo kursuose “Galia veikti kartu” apie Europos solidarumo korpuso Solidarumo projektus.

Solidarumo projektas yra jaunų žmonių inicijuotas, suplanuotas ir konkrečiame mieste/miestelyje/kaime ar bendruomenėje įgyvendinamas projektas. Pagrindiniai tokio projekto vykdytojai yra jaunuoliai nuo 18 iki 30 metų, tačiau veiklose gali dalyvauti įvairaus amžiaus žmonės. (Daugiau informacijos apie šiuos projektus rasite čia)

Mokymų metu:

  • Mokysitės išsigryninti aktualias jaunų žmonių ar savo bendruomenės problemas ir ieškosite idėjų
    joms spręsti;
  • Mokysitės idėjas paversti projektu ir parengti projekto paraišką finansavimui gauti;
  • Susipažinsite su reikalavimais Solidarumo projektams;
  • Sužinosite, kokias veiklas vykdo jauni žmonės kituose Lietuvos miestuose, jau gavę finansavimą šiems projektams;
  • Turėsite progą tiesiogiai konsultuotis su Jaunimo reikalų agentūros darbuotoju.

Susidomėjote? Burkite iniciatyvinę grupę ir registruokitės į mokymus! Kiekviena iniciatyvinė grupė gali registruoti po 2-3 atstovus: jaunus žmones (nuo 17 iki 30 metų) bei vyresnius su jaunimu dirbančius asmenis, jei jie planuoja padėti įgyvendinti projektą.

Ypatingai laukiame šiuo metu Lietuvoje gyvenančių jaunų ukrainiečių grupių registracijų.

Mokymų data: 2023 m. liepos 25-28 d. (atvykimas į mokymų vietą liepos 25 d. iki 12 val.; išvykimas –liepos 28 d. nuo 13 val.).

Mokymai vyks Anykščių rajone (tiksli vieta bus nurodyta vėliau).

Dalyvavimas renginyje nemokamas. Dalyviams suteikiama nakvynė bei maitinimas, kompensuojamos atvykimo į renginį kelionės išlaidos.

Mokymai vyks anglų ir lietuvių kalbomis. Mokymus ves:

Raminta Rusovičiūtė. Organizacijos „Inovatyvi karta“ įkūrėja, nuo 2015 metų dirbanti neformalaus ugdymo srityje. Per tą laiką jai teko organizuoti ir/ar mokymus vesti daugiau nei 50-tyje skirtingų projektų. 2018 m. pradėjo mokytis koučingo centre Londone, šiuo metu yra akredituota koučerė. Organizuoja ir veda mokymus skirtingomis temomis, bet arčiausiai širdies – asmeninis tobulėjimas, koučingas, savęs pažinimas, įtraukimas bei įgalinimas individų ir/ar grupių, psichinė sveikata, diskriminacija, kritinis mąstymas, savanorystė, komandų formavimas bei diskusijų fasilitavimas. Dirba su jaunimu nuo 9 iki 99 metų bei turi patirties dirbant tiek su tais, kuriems trūksta motyvacijos, tiek su tais, kurie tos motyvacijos turi per akis.

 
Nerijus Miginis. Mokymų vadovas ir jaunimo srities tyrėjas dirbantis virš 18 metų jaunimo politikos, darbo su jaunimu ir neformaliojo ugdymo srityse Lietuvoje ir užsienyje. Mokymuose naudoja įvairius aktyvius ir interaktyvius metodus ir metodikas. Nerijus yra sukaupęs virš 17 metų ES projektų rengimo, projektų vertinimo ir įgyvendinimo patirtį. Taip pat konsultuoja savivaldybes ir įvairias organizacijas paslaugų jaunimui kūrimo klausimais. 2017 – 2018 metais Nerijus Europos tarybos užsakymu konsultavo Ukrainos savivaldybes jaunimo ir piliečių dalyvavimo ir įtraukimo klausimais. Taip pat virš 10 metų dirba su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu ugdymo per sportą, olimpinio švietimo temomis.
 
 
Registruotis galima iki š.m. liepos 14 d. Registracijos anketą rasite čia:

REGISTRACIJA

Mokymuose dalyvauti galės tik gavę organizatorių patvirtinimą.

Kilus klausimų, kreipkitės į:

  • vyr. specialistę Eveliną Stanaitienę el. paštu: evelina.stanaitiene@jra.lt, tel. +370 671 69348,
  • vyr. specialistę Simoną Statauskaitę el. paštu simona.statauskaite@jra.lt, tel. +370 661 77083

Jaunimo reikalų agentūros informacija