Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Lt En
Pradžia
Lt En

Gautas atsakymas iš Kelių direkcijos dėl Parovėjos seniūnijoje esančio kelio kapitalinio remonto

Biržų rajono savivaldybės administracijos Parovėjos seniūnijos seniūnė Daiva Juozaitienė raštu kreipėsi į AB Lietuvos automobilių kelių direkciją dėl valstybinės reikšmės rajoninio kelio su žvyro danga Nr. 1313 Parovėja – Spalviškiai – Virškupėnai – Pučiakalnė esančio Biržų rajono savivaldybėje, Parovėjos seniūnijoje kapitalinio remonto.

Nors eismas šiuo keliu yra intensyvus, jis jau eilę metų kapitališkai tvarkomas, remontuojamas nebuvo, todėl yra prastos būklės, duobėtas. Visa tai gyventojams kelia nepatogumus, yra gadinamos jų transporto priemonės. Pasak seniūnės, gyventojai yra ypatingai pasipiktinę dėl kelio Nr. 1313 Parovėja – Spalviškiai – Virškupėnai – Pučiakalnė ruožo nuo Parovėjos kaimo Spalviškių g., Miško g., Girios g. iki posūkio į Tamošiūnų kaimą būklės – čia kelias ypatingai prastos būklės, juo važiuoti galima ne didesniu kaip 10 km/ h greičiu.

AB Lietuvos automobilių kelių direkcija išnagrinėjusi Parovėjos seniūnijos seniūnės prašymą informavo, kad valstybinės reikšmės rajoninio kelio Nr. 1313 Parovėja–Juozeliškiai–Virškupėnai ruožas nuo 0,616 iki 20,432 km, tarp Biržų rajono savivaldybėje prioriteto tvarka išdėstytų kapitaliai remontuotinų (asfaltuotinų) valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožų, sąrašuose yra 25 (dvidešimt penktoje) vietoje, todėl šio ruožo kapitalinio remonto (asfaltavimo) darbai, įgyvendinant šiuo metu vykdomą žvyrkelių asfaltavimo programą, nėra suplanuoti.

Kelių direkcija akcentavo, kad kelių ruožai, kurie šiuo metu nepateko į įgyvendinamą žvyrkelių kapitalinio remonto (asfaltavimo) programą, bus naujai atlikti tyrimai, apsvarstyti ir vertinami 2023–2024 metais, atsižvelgiant į kelių sričiai skirtą Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimą bei kitas technines galimybes.

Su gautu AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos atsakymu galite susipažinti ČIA.

Biržų rajono savivaldybės informacija