Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Lt En
Pradžia
Lt En

Iškilmė atnaujintoje ir renovuotoje Respublikinės Panevėžio ligoninės filialo Likėnų reabilitacijos ligoninėje

Iškilmė atnaujintoje ir renovuotoje Respublikinės Panevėžio ligoninės filialo Likėnų...

Kovo 16 d. į atnaujintą ir renovuotą Respublikinės Panevėžio ligoninės filialo Likėnų reabilitacijos ligoninę atvyko garbingi svečiai: Panevėžio vyskupijos vyskupas Linas Vodopjanovas, jį lydintys kunigai, Panevėžio ligoninės kapelionas Pavel Andžejevski, Biržų meras Vytas Jareckas, mero patarėja Joana Kvedaravičienė, Pabiržės klebonas Kostas Balsys. Juos pasitiko Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas ir pakvietė apžiūrėti renovuotas ligoninės patalpas ir atnaujintą koplyčią.

Per kelerius metus ligoninėje buvo atlikta daug darbų: renovuotas pastatas, atnaujintos patalpos, naujai įrengtos gydomojo purvo gydyklos, įrengta kineziterapijos salė, todėl už ligoninės renovaciją ir koplyčios atsinaujinimą buvo aukojamos Šv. Mišios, kurias aukojo Panevėžio vyskupijos vyskupas L. Vodopjanovas, ligoninės kapelionas P. Andžejevski, Pabiržės klebonas K. Balsys ir Biržų Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonas J. Morkvėnas. Koplyčios šventinimo ceremonijoje dalyvavo atvykę svečiai ir ligoninėje besigydantys pacientai. Po Šv. Mišių, vyskupas L. Vodopjanovas padėkojo direktoriui A. Skorupskui už atnaujintą koplyčią, į kurią susirenka tikintieji gydyti savo sielų.

„Nuostabu kai dideli darbai daromi tyliai ir iš visos širdies. Džiugu, kad šitas visų pamirštas kraštas pamažu virsta rojaus kampeliu, į kurį iš visos šalies važiuoja ne tik pacientai, bet ir visi kiti norintys pailsėti. Noriu palinkėti direktoriui A. Skorupskui sveikatos ir stiprybės tęsiant darbus, kurių čia reikės dar daug atlikti ir padėkoti Likėnų reabilitacijos ligoninės darbuotojams už jų kasdieninį darbą ir  rūpinimąsi pacientais“, - kalbėjo vyskupas L. Vodopjanovas.

Po pamaldų ir koplyčios pašventinimo svečiai apžiūrėjo atnaujintus skyrius ir patalpas, kurios įrengtos atsižvelgiant į pacientų ir personalo poreikius bei pritaikytos neįgaliesiems. Vyskupas L. Vodopjanovas pašventino patalpas.

Biržų meras V. Jareckas pasidžiaugė, kad ligoninės statybos ir renovacijos darbai padaryti per gana trumpą laiką. Jis dėkojo Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriui Arvydui Skorupskui už  bendradarbiavimą, už nuoširdų darbą, aktyvumą, idėjų palaikymą ir jų įgyvendinimą. Rajono meras teigė, kad Likėnų reabilitacijos ligoninė pasikeitusi neatpažįstamai, sutvarkyti gydymo korpusai, atnaujinta koplyčia, tvarkomas parkas,  kiekvieną dieną daugėja pacientų, atvykstančių reabilitacijai.

 Ligoninės direktorius A. Skorupskas sakė, kad pagelbėti žmonėms yra bendras visų mūsų tikslas – tiek dvasininkų, tiek medikų, tiek valdžios atstovų. Jis teigė, kad dar daug liko darbų, kuriuos reikia įgyvendinti, kad stengisis, kad Likėnų reabilitacijos ligoninė ir ją supanti gamta taptų reabilitacijos ir poilsio traukos centru.

Atsisveikinant Biržų meras V. Jareckas Respublikinės Panevėžio ligoninės vadovui įteikė ypatingą dovaną - Lietuvos vėliavą, kuri po visų baigtų renovacijos ir statybos darbų bus iškelta Likėnų reabilitacijos ligoninės kieme.

Biržų rajono savivaldybės informacija