Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Pradžia

Lapkričio 6–10 dienomis Administracijos direktorė dalyvauja Natalie projekto partnerių susitikime Limože, Prancūzijoje

Lapkričio 6–10 dienomis Administracijos direktorė dalyvauja Natalie projekto partnerių susitikime...

Lapkričio 6–10 dienomis Biržų rajono savivaldybės administracijos direktorė Jurga Bagamolovienė dalyvauja Europos Komisijos programos HORIZON-MISS-2022-CLIMA-01-06 projekto „Transformacinių gamtos procesais pagrįstų sprendimų spartinimas ir integravimas siekiant padidinti atsparumą klimato kaitai įvairiuose biogeografiniuose Europos regionuose“ partnerių susitikime (Limožas, Prancūzija).

Pirmasis susitikimas prasidėjo nuo ES perspektyvos dėl klimato kaitos iššūkių ir gamtos pagrįstų sprendimų, skirtų šiems iššūkiams spręsti vietos lygmeniu, įgyvendinimo aptarimo. Partneriai rengia kitų metų veiklos planą, numatantį 8 su projektu susijusių gamtiniais sprendimais paremtų atvejų (case studies) analizę. Vienas iš tokio plano iššūkių – užtikrinti glaudų regionų ir suinteresuotų visuomenės grupių bendradarbiavimą.

Administracijos direktorė šiame projekte atstovauja ne tik Biržų rajono savivaldybę, bet ir visą Lietuvą, kadangi yra vienintelė atstovė iš mūsų šalies. Natalie projekte dirba 11 šalių atstovai siekdami padidinti atsparumą klimato kaitos sąlygoms Europoje!

Daugiau apie šiuos projektus galite sužinoti paspaudę nuorodą: https://www.linkedin.com/showcase/natalieproject/posts/?feedView=all  

Biržų rajono savivaldybės informacija