Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Pradžia

Pasitarimas dėl parduotuvės „Norfa“ nuotekų sistemos

Pasitarimas dėl parduotuvės „Norfa“ nuotekų sistemos

Biržų rajono savivaldybės vadovai lapkričio 8 d. į pasitarimą dėl „Norfos“ parduotuvės, esančios Respublikos g. 2E, Biržai, nuotekų tinklų situacijos ir skleidžiamų nemalonių kvapų pakvietė Biržų aplinkos apsaugos skyriaus vedėją Eloną Pipiraitę ir vyresnįjį specialistą Giedrių Mociūną, UAB „Biržų vandenys“ direktorę Editą Barkauskienę, Biržų „Norfa“ direktorę Skirmą Marinskienę.

Pasitarime taip pat dalyvavo Savivaldybės administracijos vyriausiasis inžinierius Vaidas Viederis, vyriausioji specialistė (ekologė) Jurgita Bruniuvienė, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Panevėžio departamento Biržų skyriaus vedėja Rasa Kubilienė ir vyriausioji specialistė Daiva Čerkienė.

Susitikimas surengtas Savivaldybės mero Kęstučio Knizikevičiaus iniciatyva, siekiant išsiaiškinti situaciją dėl parduotuvės „Norfa“ nuotekų tinklų situacijos. „Į mane ir Savivaldybės adminsitraciją su skundais dėl parduotuvės nuotekų sistemos skleidžiamų nemalonių kvapų ne kartą kreipėsi aplinkinių gatvių gyventojai. Jų teigimu kvapai dažnai jaučiami ne tik parduotuvės viduje, bet ir „Norfos“ teritorijoje, aplinkinių namų kiemuose. Todėl turime išsiaiškinti situaciją ir kaip įmanoma greičiau problemą išspręsti.“ – susitikimo metu kalbėjo Savivaldybės meras K. Knizikevičius.

UAB „Biržų vandenys“ direktorė Edita Barkauskienė informavo, kad šiuo metu vykdomi projektavimo darbai ir planuojama parduotuvės „Norfa“ nuotekų tinklus rekonstruoti.

Susitikime dalyvavusios Biržų „Norfa“ direktorės S. Marinskienės paprašyta informuoti apie darbų eigą ir rezultatus.

Biržų rajono savivaldybės informacija