Pradžia Biržų rajono savivaldybė
Pradžia

Susitikimas Biržų atvirame jaunimo centre

Susirinkusiuosius pasveikino Biržų rajono savivaldybės vadovai – meras Vytas Jareckas ir administracijos direktorė Irutė Varzienė. Vadovai pasidžiaugė, kad šiuos metus Seimas yra paskelbęs Lietuvos jaunimo metais, o Europos Parlamentas juos taip pat dedikavo Europos jaunimui.

Meras teigė, kad ryškėja tendencija, kai jaunimas vis labiau matomas šventėse ir kasdienybėje, gera žinoti – Biržų jaunimas yra kūrybingas, įgyvendinantis originalius sumanymus, drąsiai išsakantis savo nuomonę ir kiekvieną iššūkį priimantis kaip galimybę tobulėti.

Jis palinkėjo, kad Biržuose vykstantys Jaunimo dienos renginiai taptų galimybe išgirsti vieniems kitus ir išreiškė viltį,  kad visų mūsų pastangomis pavyks suburti tiek jaunimą, tiek juos palaikančius ir tai taps impulsu naujoms Biržų krašto iniciatyvoms.

Administracijos direktorė padėkojo  Atviro jaunimo centro darbuotojams ir savanoriams už Biržų miesto šventės renginius – komikų vakarą, diskoteką, „Baltąjį pikniką“. Buvo labai smagu visuose miesto renginiuose sutikti daug jaunų žmonių.

Vadovai kvietė jaunimą būti aktyviems, naudotis galimybe kalbėti apie problemas, išreikšti savo nuomonę apie jaunimo politikos viziją, karjeros planavimą.

 Susitikimo metu sutarta atgaivinti nuolatinių susitikimų-diskusijų tradiciją.

 Biržų rajono savivaldybės informacija